Gamescom 2016 | تصاویر فوق‌العاده‌ای از عنوان Halo Wars 2 منتشر شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۸

امروز مایکروسافت تصاویر فوق‌العاده‌ای از عنوان موردانتظار Halo Wars 2 منتشر کرد. این تصاویر شامل هر دو بخش چندنفره و تک‌نفره داستانی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

Halo Wars 2 دارای بزرگ‌ترین میدان‌نبرد سری Halo است که تا به‌حال نشان داده شده. تا به‌حال سه مود چندنفره Skirmish و Domination درکنار Deathmatch معرفی شده است. در ادامه شما را به دیدن تصاویر منتشر شده دعوت می‌کنیم.

در ادامه استودیوی ۳۴۳ Industries برخی از تغییرات اعمال شده در بازی Halo Wars 2 که براساس بازخوردهای بازیکنان از نسخه بتای این بازی بوده‌اند را اعلام کرد.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که توسط بازیکنان گزارش شده بود مربوط به de-synchs و مشکلات مربوط به شبکه بوده است که در بازی نهایی رفع خواهند شد. همچنین بهبودهای زیادی در ارتباط با کنترل بازی، توانایی‌های رهبری، پایگاه، منابع و جمعیت انجام شده است.

طراحی کنترل بازی نیز تحت ویرایشاتی قرار گرفته است تا کار بازیکنان در انجام آنچه مد نظر دارند آسانتر شود. به احتمال زیاد تنظیمات مختلفی در بازی نهایی وجود خواهد داشت که بازیکنان امکان انتخاب هر یک را که مناسب می‌بینند خواهند داشت.

قدرت‌های رهبری برای استفاده آسانتر شده‌اند و تکامل درختی نیز مجزا شده است.

اکنون پایگاه‌ها در نمایش سطح آسیب دیدگی بهتر شده‌اند و به نمایش کارها و ارتقای واحدها می‌پردازند.

۳۴۳ Industries از کلیه کاربرانی که نسخه بتای این بازی را اجرا کردند تشکر و اعلام کرد که تغییرات دیگری در راه هستند و در این بازی شاهد وسعت زیادی از حالت‌ها خواهیم بود. این بازی همچنین در نمایشگاه گیمزکام و PAX West قابل اجرا خواهد بود. نسخه بتای دیگر این بازی برای ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

Halo Wars 2 یکی از آن عناوینی است که بسیاری در انتظارش هستند. تجربه دنیای عظیم Halo به‌صورت استراتژیک هم‌زمان بسیار لذت بخش بوده و با استفاده از قابلیت کراس‌پلی جذاب‌تر و با کراس‌بای نیز به‌صرفه‌تر می‌شود. این عنوان قرار است در اوایل ۲۰۱۷ برای کنسول ایکس‌باکس‌وان و ویندوز ۱۰ انتشار یابد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید