کلاس جدید بخش چندنفره Battlefield 1 معرفی شد + کاربرد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸

کلاس زبده یا همان Elite را می‌توان جزء واحدهای قهرمان Battlefield 1 به‌حساب آورد اما کاربردها و اهداف آن‌ها کاملا متفاوت با دیگر کلاس‌ها است.

یکی از ویژگی‌های جدید Battlefield 1، وجود یک کلاس اضافی به نام Elite است. آن‌ها به سلاح‌های ویرانگر مجهز هستند که اگر به‌صورت موثر استفاده شوند، می‌توانند وضعیت نبرد را تغییر دهند.

سه نوع از این کلاس در بخش چندنفره Battlefield 1 به نام‌های Flame Trooper ،Sentry و Tank Hunter وجود دارد. ما تمام آن‌ها را به‌صورت جداگانه در تصاویر و تریلرها مشاهده کرده بودیم اما حال می‌دانیم که دقیقا چه هستند.

Flame Trooper لباسی مقاوم در برابر آتش را بر تن دارد که یک شعله افکن بزرگ و قدرت‌مندی را حمل می‌کند. آن‌ها همچنین در تمام زمان‌ها یک ماسک ضد گاز برروی صورت خود می‌گذارند که میدان دیدشان را محدود خواهد کرد و باعث کند شدن‌شان خواهد شد. بهتر است با آن‌ها از راه دور مبازره کنید.

Flame Trooper

Sentry را در تریلری که در شب گذشته منتشر شده بود هم مشاهده کردیم. آن‌ها شوالیه‌ای کاملا زره‌پوش به‌همراه یک مسلسل سنگین و قدرت‌مند هستند البته آن‌ها آسیب زیادی می‌بینند اما بیشتر از آسیبی که با آن مواجه شوند را هم می‌توانند به دشمنان خود اعمال کنند البته فاقد ماسک ضد گاز خواهند بود که می‌توانید این موضوع را جزء برتری خود نسبت به این کلاس بدانید.

Sentry

Tank Hunter، همان‌طور که از نام‌شان پیداست (شکارچی تانک)، برای از میان برداشتن تانک‌ها و هر چیز زرهی دیگر از راه دور طراحی شده‌اند. Tank Hunter از سلاح ۱۹۱۸ Tankgewehr استفاده می‌کند که فقط در حالت خوابیده می‌توان آن را مورد استفاده قرار دارد البته از این سلاح می‌توان برای از میان برداشتن پیاده‌نظام‌ها هم استفاده کرد اما کاربرد اصلی آن برای آسیب به بخش‌های حیاتی تانک و زره‌ها است. یک شلیک باعث می‌شود تانک دیگر نتواند راه برود یا به یک فردی که کاملا زره‌پوش است و مسلسل سنگین با خود دارد آسیب وارد کند.

Tank Hunter

این کلاس در نسخه بتای Battlefield 1 در دسترس خواهد بود.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

نسخه بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. از محتویات آن می‌توان به نقشه Sinai Desert و دو حالت محبوب این فرانچایز یعنی Conquest با پشتیبانی از ۶۴ بازی‌باز و Rush با پشتیبانی از ۲۴ بازی‌باز اشاره کرد.

دایس همچنین به‌تازگی در رابطه با چگونگی استفاده از اسب‌ها در بخش چندنفره Battlefield 1 توضیح داده است. به‌نظر می‌رسد اسب‌ها می‌توانند محیط خود را به‌خوبی تشخیص دهند. برای مثال، اگر شما به لبه یک صخره بروید، آن‌ها دیگر به راه خود ادامه نمی‌دهند. توضیحات راجع به چگونگی حمله با آن‌ها و از بین بردن دشمنان را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید