گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: نسخه جدید Splinter Cell در دست ساخت است| مایکل ایرون‌ساید، صداپیشه سم فیشر

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷

با توجه به صحبت‌های یکی از کاربران نئوگف که در گذشته هم اطلاعاتی راجع به Watch Dogs 2 و Assassin’s Creed Syndicate از سوی منابع خود ارائه داده بود، یوبی‌سافت در حال ساخت نسخه جدید Splinter Cell است و مایکل ایرون‌ساید به عنوان صداپیشه سم فیشر باز می‌گردد.

منبع مورد نظر در بیانیه خود گفت:

در بحث بازی‌های دیگر، من درگیر Wildlands یا Steep نبودم اما از اینکه Splinter Cell در E3 ظاهر نشد، تعجب کردم. می‌دانم که ایرون‌ساید بازگشته است. او در استودیو بود و به وی و دخترش سلام گفتم. ایرون داشت با ایمی جو جانسون یک صحنه را فیلم‌برداری می‌کرد و من شخصی که در آنجا کار می‌کند را می‌شناسم و ایرون‌ساید برای همان فرد تایید کرده که در حال کار برروی Splinter Cell بود. من می‌دانم که تورنتو دارای استودیوی ظبط حرکات است. اگر قرار نیست سال جاری چیز رسمی‌ای بشنوم، امیدوارم حداقل یک مورد غیر رسمی به گوشم برسد یا ببینم؛ اما سخت است جزئیات فراتری از اینکه “بازی در دست ساخت قرار دارد” به‌دست آوریم.

کاربر مورد نظر در مدتی بعد، به‌روزرسانی‌ای را از سوی منابع خود ارائه کرد و گفت دیدارشان با ایرون‌ساید در تابستان سال گذشته رخ داده است. او همچنین توضیح داد که ایرون‌ساید چگونه همزمان برروی فیلم The Space Between و نسخه جدید Splinter Cell کار می‌کرد:

در همان هفته‌ای که من با ایرون‌ساید ملاقات کردم، وی در حال کار برروی آن فیلم بود و همزمان به استودیو هم در شهر سر می‌زده است.

جالب است بدانید که منبع مورد نظر افزود با توجه به ارتباطات و شرایط‌شان، با آن‌ها هیچ توافقی برای عدم افشای این موارد صورت نگرفته است. این منبع همچنین گفت:

اما همچنان صحبت راجع به این موضوع تا زمانی که رسمی نیست، مشکوک به‌نظر می‌رسد. صادق باشیم، از اینکه می‌بینم تاکنون این خبر توسط شخص دیگری منتشر نشده، تعجب می‌کنم.

البته اگر ما هم صادق باشیم، عرضه نسخه جدید Splinter Cell از سوی یوبی‌سافت چندان هم تعجب بر انگیز نیست. با این حال، در زمان کنونی تمام این جزئیات را تا وقتی که تایید نشوند به عنوان شایعه در نظر می‌گیریم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید