EA:انتشار IP جدید در اواخر عمر هر نسل اشتباه است

اخبار بازی ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۵

رییس شرکت EA ، یعنی آقای Frank Gibeau که این روزها اظهارات جالب توجه در خطاب به رسانه ها می کند ، امروز نیز اعلام کرد انتشار IP های جدید در این بازه ی زمانی ، یعنی اواخر عمر کنسول های نسل هفتم ، اشتباه و ریسک بزرگی است و بهتر است بازیسازان IP جدید خود را برای نسل بعد کنار بگذارند.

وی واژه ی مشکل زا را نتیجه ی نشر IP های جدید در این بازه ی زمانی برای کنسول ها نسل هفتم ، دانست و در این رابطه طی مصاحبه ای با Xbox Official Magazine تصریح کرد:

ساخت IP های جدید در این بازه ی زمانی از چرخه ی کنسول های بازی ، اشتباه است و اگر شما به تاریخ این چرخه نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که بیشتر IPs جدید در 24 ماه نخست هر نسل منتشر می شوند که موفقیت آمیز نیز می باشد.

وی همچنین اضافه کرد:

بنا به همین موضوع ، ما در حال کار برروی 3 الی 5 IP جدید برای کنسول های نسل بعد هستیم و بسا که برخی از اینها یک فرانچایز نیز باشند.

وی با تاکید فراوان معتقد است که اکنون برای نشر IP جدید برای کنسول های نسل هفتم حاضر ، اشتباه و ریسک بزرگی محسوب می شود.

The Last of Usِ، از IP های جدید مورد انتظار PS3

The Last of Us، از IP های جدید مورد انتظار PS3

وی اشاراتی به شرایط حال حاضر صنعت بازی های ویدئویی داشت که در این رابطه افزود:

در حال حاضر راههای زیادی برای نشر یک بازی وجود دارد مانند عناوین Free-To-Play ، بسته های الحاقی یا عرضه بازی ها برای اسمارت فون ها که این مسئله باعث ایجاد نوعی هرج و مرج در این عرصه شده است.اما با ظهور کنسول های نسل بعد ، نظم و جنب و جوش خاصی این عرصه را فرا خواهد گرفت.

بله ، در حال حاضر این عرصه در محاصره بی نظمی در آمده اما نسل بعد ناجی آن خواهد بود.یک عصر طلایی در حال ظهور است.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید