تماشا کنید: نگاهی سریع به به‌روزرسانی بزرگ ایکس‌باکس وان در ماه آگوست

۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱

در دوم آگوست امسال (۱۴ مرداد) ایکس‌باکس وان به‌روزرسانی بزرگی را دریافت خواهد کرد. موسیقی پس زمینه در کنار امکان تغییر زبان ایکس‌باکس وان بدون تغییر محل زندگی در این به‌روزرسانی وجود خواهند داشت. همچنین کورتانا نیز در این به‌روزرسانی به‌صورت عمومی برای کاربران عرضه می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

امروز ایکس‌باکس ویدیویی از امکانات جدید ایکس‌باکس وان با به‌روزرسانی بزرگ آگوست خود منتشر کرده است. در ادامه نگاهی به ویدیو می‌اندازید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

حال به‌صورت دقیق‌تری به ویژگی‌های این به‌روزرسانی بزرگ میپردازیم.

موسیقی پس‌زمینه

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار طرفداران در تابستان امسال می‌توانند به راحتی موسیقی پس‌زمینه داشته باشند. شما می‌توانید به راحتی از کورتانا درخواست کنید که کدام موسیقی را از کتابخانه Grove Music پخش کند.

کورتانا به ایکس‌باکس وان می‌آید

کورتانا قرار است به ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا بیاید و سپس به بقیه زبان‌ها گسترش پیدا کند. شما می‌توانید به کورتانا با استفاده از کینکت و هدست دستور بدهید.  می‌توانید با استفاده از کورتانا بازی‌های جدید را بیابید، ببینید دوستان‌تان مشغول چه‌کاری هستند، دستورهایی مانند ضبط کلیپ و گرفتن اسکرین شات را فرمان دهید و با استفاده از کینکت ایکس‌باکس خود را روشن کنید. با گفتن جمله  “هی کورتانا” یا اجرای برنامه آن به او دستورات خود را بدهید.

تغییر ظاهری قسمت “My Games and App”

ما قسمت My Games and App را تغییر ظاهری داده‌ایم که شما بتوانید راحت‌تر به بازی‌ها و برنامه‌های خود دسترسی داشته‌ باشید. حال شما می‌توانید اطلاعات بیشتری از بازی خود دریافت کنید، سریع‌تر به قسمت بازی‌های آماده به نصب دسترسی پیدا کرده و راحت‌تر بین بازی‌هایتان جست‌وجو کنید.

بخش جدید Update نیز به My Games and App اضافه شده‌ است. بدین شکل که به شما اطلاع می‌دهد جدیدترین به‌روزرسانی‌های بازی‌ها و برنامه‌های شما چیست و می‌توانید بدون گذاشتن دیسک آن را دریافت کنید. همچنین طی درخواست‌های شما سرعت دانلود دریافت بازی درکنار مقدار حجم دقیق درحال دانلود در بخش Queue نشان داده می‌شود.

دوستان فیسبوک خود را در ایکس‌باکس وان بیابید

با استفاده از این به‌روزرسانی جدید شما می‌توانید دوستان خود را که صفحه پروفایل فیسبوک را به اکانت ایکس‌باکس لایوشان لینک دادند بیابید.

بهبود قابلیت‌های اشتراک گذاری در ایکس‌باکس وان

ما امکان به اشتراک گذاری اسکرین شات‌ها و ویدیو کلیپ‌ها را آسانتر کردیم و شما می‌توانید با چند قدم ساده آن‌ها در جامعه ایکس‌باکس لایو انتشار دهید.

همگرایی فروشگاه ایکس‌باکس و ویندوز استور

ما می‌خواهیم بهترین‌های ایکس‌باکس استور و ویندوز استور را با هم مخلوط کنیم و به بازی‌بازان تجربه‌ای یک‌پارچه را اهدا کنیم.

در ایکس‌باکس وان ما بخش فروشگاه را تغییراتی خواهیم داد که ساده‌تر بتوانید به بازی‌هایی که دوست دارید دسترسی پیدا کنید و همچنین سرعت آن به‌طرز قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. از این پس شما می‌توانید سبک بازی خود را معلوم کنید و سپس جست‌وجو کنید. می‌توانید برای بازی نقد بنویسید یا نقد دیگران را مشاهده کنید. نقدهای امتیاز بندی شده و نقد برتر با جمله “کمک کننده‌ترین” مشخص می‌شود. ما همچنین کانال‌های جدیدی ایجاد کرده‌ایم تا بازی‌های که تا به‌حال نیافته‌اید را بیابید.

شخصی سازی Activity Feed

بسیاری از شما طرفداران می‌خواستید این امکان را داشته باشید که چه چیزی در Activity Feedتان به اشتراک گذاشته شود و حال با این به‌روزرسانی این امکان در دست شماست. به‌راحتی بین آنکه کدام اچیومنت شما یا کدام کلیپ و اسکرین‌شاتتان اشتراک گذاشته شود انتخاب کنید و Activity Feed مناسب خود را بسازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید