گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

تمامی موجودی ایکس‌باکس وان اس آمازون پیش‌خرید شد

اخبار بازی ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷

موفقیت‌های کنسول جدید مایکروسافت ادامه دارد و کنسول ایکس‌باکس وان اس پس از اینکه در طی دو روز از معرفی تمامی موجود ۲ ترابایتی خود را به‌فروش رسانید، هم‌اکنون موجودی هر سه مدل آن در آمازون به پایان رسیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

اینطور که به‌نظر می‌رسد مقدار پیش‌خریدهای ایکس‌باکس وان اس کاملا فراتر از انتظارات عمل کرده است. چندین خرده فروش آنلاین دیگر نیز هم‌اکنون موجودی خود را به‌صورت کامل پیش‌فروش کرده‌اند. معلوم نیست که مایکروسافت کی قصد دارد موجودی این خرده فروشان یا لااقل آمازون را موجود کند. پیش‌تر نیز مایکروسافت به‌صورت رسمی اعلام کرده بود که پیش‌فروش‌های کنسول ایکس‌باکس وان اس شروعی عالی داشته است. ایکس‌باکس وان اس که نسخه بهبودیافته ایکس‌باکس وان است در E3 2016 معرفی شد و در آگوست نیز عرضه می‌شود. موفقیت‌های این کنسول از زمان معرفی آغاز شد و پس انتخاب برترین سخت افزار E3 سپس ما شاهد پیش‌فروش عالی آن بودیم. مایکروسافت در بلاگ رسمی خود اطلاعات تازه‌ای از E3 امسال منتشر کرد. در ابتدا اعلام داشت که پیش‌فروش‌های گران‌ترین نسخه ایکس‌باکس وان اس با هارد دو ترابایتی شروعی عالی داشته است. در ادامه به این نکته اشاره داشت که خرده فروشان نیز برای کنسول جدید بسیار مشتاق‌اند.

در ادامه باب پوزان از گیم استاپ درمورد کنسول جدید چنین گفت:

با تمامی نوآوری‌های ایکس‌باکس وان اس و تجربیات ما، انتظار می‌رود این کنسول جدید در میان مشتریان ما محبوبیت بالایی کسب نماید. با وجود ویژگی‌هایی چون تماشای فیلم‌های بلوری درکنار پشتیبانی از پخش ۴K و HDR ایکس‌باکس وان اس را یکی از مطلوبترین محصولات ما می‌کند.

فروش ایکس‌باکس وان اسلیم به‌نظر بهتر از آنچه تصور می‌شد بود و آمار از پیش‌فروش بالای این کنسول خبر می‌دهد. موجودی نسخه دو ترابایتی ایکس‌باکس وان اسلیم که گران‌ترین نسخه آن است تنها پس از گذشت ۴۸ ساعت در آمازون به پایان رسید. هم‌اکنون شما تنها می‌توانید نسخه یک ترابایتی و پانصد گیگابایتی را پیش‌خرید کنید.

این دستگاه ۳۰۰ دلاری برخلاف نسخه اصلی، قابلیت اجرای رزولوشن ۴K را دارد، از ۲ ترابایت هارد دیسک بهره می‌برد، ۴۰ درصد کوچکتر است و از HDR نیز پشتیبانی می‌کند. طراحی کنترل ایکس‌باکس وان نیز برای نسخه اس تغییر کرده است. نکته جالب توجه در مشخصات ایکس‌باکس وان اِس، منبع تغذیه آن است که در خود کنسول جا سازی شده و دیگر به صورت جداگانه نیست.

ایکس‌باکس وان اس قرار است در آگوست امسال عرضه شود. این کنسول دارای سه مدل دو ترابایتی، یک ترابایتی و پانصد گیگابایتی است که به‌ترتیب ۳۹۹ دلار، ۳۴۹ دلار و ۲۹۹ دلار قیمت دارند.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی