Overwatch – شخصیت Torbjorn تضعیف خواهد شد

۶ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶

بلیزارد به عنوان سازنده بازی Overwatch، در جهت متعادل‌تر کردن هر چه بیشتر گیم‌پلی این عنوان، به ایجاد تغییرات در شخصیت‌های مختلف ادامه می‌دهد و جدیدتری گزینه انتخاب شده برای این کار هم Torbjorn است.

جف کاپلان با ایجاد موضوعی در Reddit گفته بود که شخصیت Torbjorn به کلی بازی را در نسخه پلی‌استیشن ۴ از بین می‌برد و بهینه‌ساز بعدی هم به همین خاطر، به شکل قابل ملاحظه‌ای از قدرت او خواهد کاست.

طبق گفته‌های کاپلان، با آمدن بهینه ساز بعدی، قدرت آسیب رسانی برجک تفنگ (Turret) شخصیت Torbjorn افت ۳۰ درصدی را بر روی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بازی Overwatch دریافت می‌کند. لازم به ذکر است که این تغییر، صرفا برای نسخه‌های کنسولی است و در رایانه‌های شخصی اعمال نخواهد شد.

در رابطه با زمان عرضه بروزرسان، زمان دقیقی در دسترس نیست اما کاپلان می‌گوید که باید تا اواسط الی اواخر جولای منتظر آن بمانیم. تعیین زمان نهایی، بسته به پروسه دریافت مجوزها از سونی و مایکروسافت دارد.

Torbjorn شخصیتی مناسب برای دفاع است و برجک‌های تفنگی که ایجاد می‌کند، قابل ارتقا بوده و بسیار خطرناک هستند؛ البته دیگر بعد از بروزرسانی بعدی اینطور نخواهد بود!

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید