خالق بازی Assassin’s Creed چشم دیدن لوگوی یوبی‌سافت را ندارد

۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

پاتریس دزیلتس، خالق بازی Assassin’s Creed در مصاحبه با Edge Magazine اعلام کرد که از سال ۲۰۱۲ هیچ‌یک از بازی‌های شرکت یوبی‌سافت را بازی نکرده است. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

دزیلتس در این مصاحبه گفت:

من آدم مناسبی برای ابراز احساساتم در مورد بازی‌های یوبی‌سافت نیستم. من از سال ۲۰۱۲ هیچ‌یک از بازی‌های این شرکت را بازی نکرده‌ام. من فقط دو ساعت اول Assassin’s Creed III را بازی کردم و تمامش همین بود.
من عاشق یوبی سافت هستم اما با تمام احترام، چشم دیدن لوگوی آن را برروی صفحه نمایش خود ندارم و علت آن شخصی است.

با توجه به سرگذشتی که دزیلتس در شرکت یوبی‌سافت داشته است جای تعجب نیست که بشنویم او چشم دیدن لوگوی این شرکت را ندارد.

دزیلتس تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۰ در یوبی‌سافت برروی بازی Assassin’s Creed: Brotherhood مشغول بکار بود اما در ۱۳ ژوئن سال ۲۰۱۰ او کار خود برروی این بازی را متوقف و یوبی‌سافت را ترک کرد و ادامه کار او برروی بازی Assassin’s Creed: Brotherhood توسط پاتریک پلورد صورت گرفت. در تابستان سال ۲۰۱۱ دزیلتس به شرکت تی‌اچ‌کیو پیوست و با ورشکسته شدن آن شرکت در سال ۲۰۱۳، بار دیگر به یوبی‌سافت پیوست و برروی بازی ۱۶۶۶: Amsterdam مشغول به کار شد. در هفتم مِی سال ۲۰۱۳ دزیلتس بار دیگر یوبی‌سافت را ترک کرد گرچه طبق اعلام او، این اتفاق بدون میل و اطلاع قبلی او صورت گرفت. کمی بعد دزیلتس از شرکت یوبی‌سافت شکایت و خواستار دریافت چهارصدهزاردلار جریمه و واگذاری حق امتیاز بازی ۱۶۶۶: Amsterdam به او شد که دعوای حقوقی آنها با واگذاری حق امتیاز این بازی به دزیلتس پایان یافت.
دزیلتس پس از ترک یوبی‌سافت استودیوی پاناچ‌دیجیتال‌گیمز را تاسیس و به عنوان اولین بازی خود، بازی Ancestors: The Humankind Odyssey را معرفی نمود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید