خانواده هیدئو کوجیما خواستار بازنشستگی او هستند

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸

هیدئو کوجیما مدت بسیار زیادی است که مشغول فعالیت در صنعت بازی‌های ویدئویی می‌باشد. او بازی‌های زیادی را خلق کرده و استاندارد‌های فراوانی را به وجود آورده است. بعد از تمامی این کارها، فرد نامبرده لایق یک استراحت می‌باشد اما با اینکه او در حال حاضر کاملا آزاد است، تمایلی به این کار ندارد و همچنان دوست دارد که به ساخت بازی‌ها ادامه دهد. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بعد از سفری طولانی در عرصه بازی‌ها، خانواده کوجیما خواستار این مسئله هستند که او بازنشسته شده و به خود استراحتی دهد؛ موردی که خود کوجیما چندان با آن موافق نیست. سایت گیم‌اسپات به تازگی مصاحبه‌ای با هیدئو کوجیما داشته و او در رابطه با این موضوع چنین گفته است:

من دارم پیر می‌شوم و خانواده به من می‌گویند که بازنشسته شو و هر کاری که دوست داری را انجام بده. در انتها من دوست دارم که بازی و چیزی سرگرم کننده بسازم. دوست دارم آن را با بازیکنان به اشتراک بگذارم. به هر حال بعد تمامی آن اتفاقات، من بازگشته‌ام و با حضور در میان تمامی افراد، حس می‌کنم که انتخاب درستی کرده‌ام.

شاید این قضیه کمی خودخواهانه باشد اما از طرفی هم بازی‌های ساخته شده توسط هیدئو کوجیما، جذاب بوده و نمی‌شود به راحتی از آنها صرف کرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید