E3 2016| سونی معقتد است محدود کردن کوجیما کار عاقلانه‌ای نیست

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱

هر چند حمایت تمام و کامل یک شرکت از بازیسازان حد و اندازه‌ای دارد اما با این حال شرکت سونی سعی دارد که حداکثر پشتیبانی خود را از هیدئو کوجیما داشته باشد. 

آقای هیدئو کوجیما که به عنوان خالق افسانه‌ای سری بازی Metal Gear شناخته می‌شوند، هم اکنون در استودیو جدید خود مشغول کار بر روی بازی Death Stranding هستند و از طرف شرکت سونی نیز حمایت‌های مالی لازم را دریافت می‌کنند.

جیم رایان که به عنوان رئیس شرکت سونی در اروپا شناخته می‌شود، اخیرا در صحبت‌های خود گفته است که هر چند تجارت پلی‌استیشن باید پاسخگوی کارکنان خود خود باشد اما با این حال سونی قصد ندارد که “روح آزاد” بازیساز نامبرده را محدود کند.

رایان گفته است:

اگر شما سعی کنید که محدودیت‌های بسیار زیادی بر روی یک روح آزاد پیاده سازی کنید، کار عاقلانه‌ای نخواهد بود.

از طرفی هم کاملا واضح است که چیزی مانند آن، سرمایه‌گذاری زیادی را از طرف سونی دریافت می‌کند و هر یک از ما که چنین تصمیماتی می‌گیریم، به سهامداران سونی پاسخگو خواهیم بود. این یک تعادل است که باعث می‌شود خلاقیت شکوفا شود و در عین حال به یاد داشته باشیم که این کار بخشی از یک تجارت است.

بازی Death Stranding طی برگزاری کنفرانس خبری شرکت سونی بود که معرفی شد. این عنوان که  فعلا تاریخ عرضه دقیقی ندارد، برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ قرار است که منتشر شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید