E3 2016| بازی TES V: Skyrim Special Edition با سیو رایانه‌های شخصی مشکلی نخواهد داشت

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition طی برگزاری کنفرانس خبری شرکت بتسدا، در E3 2016 بود که معرفی شد. اگر قبلا نسخه اصلی را بر روی رایانه‌های شخصی تجربه کرده بودید و هنوز فایل‌های سیو (Save) خود را نگاه داشته‌اید، قائدتا در این عنوان جدید باید توانید آن را اجرا کنید. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید

پیت هاینز از بتسدا به تازگی با انتشار توئیتی، جزئیات جالب توجهی ر از این عنوان منتشر کرده است:

مشغول صحبت با تاد (هاوارد) هستم و این موارد برای نسخه رایانه‌های شخصی تایید شده‌اند:

مخصوص سیستم ‌عامل ۶۴ بیتی

فایل‌های سیو باید منتقل شوند

یک کیت جدید برای ساخت و ارائه ماد در Bnet ارائه خواهد شد

پس با این صحبت‌ها به احتمال زیاد، نسخه Special Edition نباید مشکلی در اجرای فایل‌های سیو داشته باشه ما این مهم فقط فعلا برای رایانه‌های شخصی است. باید ببینیم آیا راهکاری برای کنسول‌ها هم ارائه می‌شود یا خیر.

TES V: Skyrim Special Edition نسخه بازسازی شده بازی TES V: Skyrim است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود. طبق توضیحات تاد هاوارد به عنوان کارگردان، بافت‌های به کار رفته در جلوه‌های بصری این بازی، حتی در مقایسه با نسخه رایانه‌های شخصی همراه بسته High Resolution Texture نیز بهتر است.

خبر خوب این است که عنوان نامبرده، همانند Fallout 4، از ماد بر روی نسخه کنسولی نیز پشتیبانی می‌کند.

لازم به ذکر است که Skyrim Special Edition برای دارندگان نسخه Legendary Edition بازی اصلی در رایانه‌های شخصی، رایگان خواهد بود.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition در تاریخ ۲۹ اکتبر (مصادف ۸ آبان) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید