E3 2016 | استودیوی آرکین اطلاعات بیشتری از عنوان Prey منتشر کرد

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۵

طی کنفرانس بتسدا در E3 2016، این شرکت بازی‌بازان را با یک عنوان غیر قابل پیش‌بینی غافلگیر کرد. شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند که سرانجام قسمت دوم Prey رونمایی شود اما کسی فکرش را نمی‌کرد که یک Prey کاملا جدید معرفی شود و از آن‌ مهم‌تر اینکه آن را استودیوی آرکین می‌سازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در نمایش کنفرانس بتسدا دریافتیم که این عنوان نه تنها یک ریبوت از Prey است بلکه بازی حسی شبیه به بازی‌های ترسناک و با فضاهای غریب دارد. این امکان به بازی‌باز داده می‌شود تا جنسیت شخصیت خود را انتخاب کنند و امکانات بیشتری نیز در دسترس قرار می‌گیرد. در گفت و گوی گیم‌اسپات با کارگردان بازی، رافائل کولانتونیو، اطلاعات جدیدی از عنوان Prey منتشر شد. این اطلاعات شامل باز بودن محیط‌های بازی و امکان انتخاب جنسیت شخصیت اصلی، Morgan Yu می‌شود.

کولانتونیو اشاره کرد که بازی یک عنوان تازه است و به عنوان دنباله نسخه سال ۲۰۰۶ یا نسخه بازسازی شده شناخته نمی‌شود (همانطور که می‌دانید Prey 2 مدت زیادی در دست ساخت بوده و روند ساخت آن تعطیل شد). بازی همچنین محیط بزرگی را شامل می‌شود که می‌توان دوباره به قسمت‌های مختلف آن سر زد که می‌توان آن را Dishonored مقایسه کرد.

عنوان Prey هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی و در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید