E3 با گیمفا | پوشش کامل خبری و تحلیلی E3 2016

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹

درود بر شما همراهان عزیز گیمفا. یک E3 دیگر اینجاست و گیمفا در راستا پوشش کامل خبری و تحلیلی این نمایشگاه بزرگ، مانند هر سال برنامه‌هایی دارد. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نمایشگاه Electronic Entertainment Expo که همگی آن را با نام E3 می‌شناسید، ۲۱ سال است که هر ساله در لس‌آنجلس و ساختمان مرکز کنوانسیون این شهر برگزار می‌شود. نمایشگاه E3 2016 از تاریخ ۱۴ الی ۱۶ ژوئن (۲۵ الی ۲۷ خرداد) برگزار خواهد شد و اولین کنفرانس خبری هم متعلق به شرکت الکترونیک آرتز است که در دوشنبه ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران شروع می‌شود.

گیمفا برای پوشش کامل وقایع این نمایشگاه، اقداماتی را مانند هر سری در نظر دارد.

پوشش زنده متنی از طریق لایوبلاگ: تمامی کنفرانس‌های خبری شرکت‌های مطرح در صنعت بازی‌های ویدئویی از جمله الکترونیک آرتز، بتسدا، مایکروسافت، یوبی‌سافت، سونی و نینتندو در کنار کنفرانس PC Gaming به صورت زنده و همزمان، لایوبلاگی را خواهند داشت و در آن گزارش لحظه به لحظه کنفرانس‌ها در قالب متن صورت خواهد گرفت. همچنین در صورت تمایل، می‌توانید این کنفرانس‌ها را به صورت زنده از طریق توئیچ در گیمفا نیز تماشا کنید.

پوشش تمامی اخبار و انتشار تریلرها با کیفیت‌های مختلف: تمامی اخبار کنفرانس‌ها به صورت جداگانه در گیمفا قرار خواهند گرفت و اگر نمایش زنده را از دست دادید، می‌توانید این اخبار را مرور کنید. در کنفرانس‌ها تریلرهایی نیز پخش می‌شوند که ما آنها را برای شما با سه کیفیت ۱۰۸۰p ،۷۲۰p و ۴۸۰p قرار خواهیم داد.

لینک دانلود کل مراسم‌ و زیرنویس‌های اختصاصی گیمفا نیز به محض آماده شدن در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

تحلیل کنفرانس‌ها: پس از به پایان رسیدن کنفرانس‌های خبری، در آخر گیمفا بررسی آنها را در اختیار شما می‌هد تا ببینیم هر شرکت چه عملکردی از خود به نمایش گذاشته است.

علاوه بر این مورد، تمامی اخبار منتشر شده نیز در یک بخش، به صورت تفکیک شده برای هر کنفرانس‌ به منظور جمع‌بندی قرار خواهد گرفت.

ساعات و تاریخ برگزاری کنفرانس‌ها

در زیر شما شاهد زمان و تاریخ برگزاری هر کنفرانس هستید:

دوشنبه ۲۴ خرداد 

الکترونیک آرتز – ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

بتسدا – ساعت ۶:۳۰ صبح

مایکروسافت – ساعت ۲۱:۰۰ شب

PC Gaming – ساعت ۲۳:۳۰ شب

 

سه‌شنبه ۲۵ خرداد 

یوبی‌سافت – ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

سونی – ساعت ۵:۳۰ صبح

نینتندو – ۲۰:۳۰ شب

گیمفا پوشش زنده این کنفرانس‌ها را همانطور که گفته شد برای شما عزیزان تدارک خواهد دید.
E3 2016 را از طریق گیمفا دنبال کنید ….

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید