حضور چند ساعته تب کرش سوال برانگیز شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

زمزمه‌های جدیدی از بازگشت فرانچایز محبوب Crash Bandicoot به‌گوش می‌رسد و ظاهراً این شخصیت بار دیگر به دنیای بازی‌های ویدئویی پا خواهد گذاشت اما احتمالاً نه آنگونه که مد نظر طرفداران است. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

با بروز شدن سایت بازی Skylanders Imaginators، تبی تحت عنوان Crash به آن افزوده شد که عملکرد خاصی نداشته و پس از مدتی از سایت این بازی حذف شده است اما پیش از آن یکی از کاربران سایت NeoGAF تصویری از آن تهیه و در توییتر خود نوشت:

سایت Skylanders تبی تحت عنوان Crash را که قابلیت خاصی نداشت به این بازی اضافه کرد.

براساس این گزارش زمانیکه این تب قابلیت عملی پیدا کند، در زمان خرید بازی Skylanders Imaginators امکان انتخاب نسخه Crash را در کنار دو نسخه Standard و Dark را خواهید داشت اما نکته‌ای که باید در نظر داشت این است که این حالت تنها برای پلی‌استیشن۴ فعال خواهد بود و این نشان می دهد که این موضوع هرچه باشد در انحصار کنسول پلی‌استیشن۴ خواهد بود.
اخیراً سونی تایید کرده است که شرکت اکتیویژن همچنان حقوق بازی Crash Bandicoot را در اختیار دارد و افزود که از اشتیاق طرفداران این بازی برای یک بازی Crash جدید با خبر است.
پیش از این خبر، شرکت اکتیویژن در سال ۲۰۱۳ گفته بود که بدنبال راهی برای بازگرداندن این سری بازی است اما تاکنون چیزی معرفی نشده است.
آخرین عنوانی که تحت نام Crash عرضه شد یک بازی تلفن همراه در سال ۲۰۱۰ تحت عنوان Crash Bandicoot Nitro Kart 2 بود.
بازی Skylanders Imaginators در اواخر سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۳، ایکس‌باکس۳۶۰ و Wii U عرضه خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید