کارگردان Driveclub قول یک فوتومد بهتر را در بازی جدید می‌دهد

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

قابلیت فوتومد یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین قابلیت‌های کنسول پلی‌استیشن۴ است که البته تنها برای بعضی از بازی‌ها در دسترس قرار دارد. در بین این عناوین، عنوان Driveclub دارای یک فوتومد بسیار پر و پیمان و درست و حسابی بود و طرفداران این عنوان وقت زیادی را در منوهای این قابلیت سپری می‌کنند. حال، کارگردان این عنوان می‌خواهد پا را از این نیز فراتر بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

امروز پائول راستچینسکی، کارگردان نام آشنای عنوان Driveclub که پس از اتفاقاتی به زیر چتر کد مسترز آمد، قول یک فوتومد بهتر از فوتومد Driveclub در بازی جدید را داد.

قابلیت فوتومد در بازی بعدی از این هم بهتر خواهد شد.

— Paul Rustchynsky (@Rushy33) June 3, 2016

متاسفانه در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعاتی از بازی بعدی استودیوی پائول راستچینسکی در دست نداریم و حتی نمی‌دانیم نام استودیوی جدید آن‌ها در کدمسترز چیست. تنها این را می‌دانیم که عنوان جدید یک بازی اتوموبیلرانی جدید است که به صورت مولتی پلتفرم منتشر می‌شود. این موضوع، احتمالا به این معنی است که فوتومد در خود بازی جایگذاری می‌شود و برای تجربه آن لازم نیست با پلی‌استیشن۴ بازی کنید. به نظر می‌رسد مدت زیادی را باید تا معرفی بازی جدید صبر کنیم

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید