اولین امتیازات Dangerous Golf | یک تجربه خطرناک

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰

بازی Dangerous Golf هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید، تا ببینیم جدیدترین اثر اعضای سابق استودیو کرایتریون، که بازی Burnout را هم در کارنامه خود دارند، چگونه عملکردی را به نمایش گذاشته است.

با خواندن نام Dangerous Golf ذهن هر کسی مسلما به سراغ ورزش گلف میرود اما با توجه به توضیحات و تصاویر ارائه شده از این پروژه، با وجود آشوبی که در آن موج می زند، مسلما تفاوت هایی را در مقایسه با یک ورزش سنتی می توان مشاهده کرد. استودیو سازنده این عنوان تری فیلد اینترتیمنت نام است که کارکنان آن قبلا بر روی سری بازی بسیار محبوب Burnout فعالیت داشته اند.

در ادامه شما شاهد امتیازات و نظرات منتقدین برای بازی Dangerous Golf هستید:

IGN – 68

Dangerous Golf دیوار و لوازم خانگی زیادی را در هم شکسته و دستاوردی جدید را در بازی‌های گلف به همراه دارد اما این تازگی برای مدت زیادی دوام نمی‌آورد.

VideoGamer – ۵

اکثر اوقات این بازی پر است از انفجار اما بدون هیجان چندان.

PC Gamer – ۳۵

Dangerous Golf طراحی مراحل خوب و چیزهای زیادی را برای از بین بردن دارد اما کنترلی ضعیف و نارضایت بخش را بر این تخریب ارائه می‌کند.

Shacknews – ۳۰

ساخت یک بازی گلف توسط کسانی که Burnout را برای ما ساخته بودند بر روی کاغذ ایده خیلی خوبی است اما این عنوان ضعیف پیاده‌ سازی شده است، بر روی رایانه‌های شخصی بهینه نیست و گیم‌پلی آن می‌تواند به سرعت تکراری شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید