Battlefield 1 – الکترونیک‌آرتز نگران بود مخاطبان جوان‌تر حتی ندانند جنگ جهانی اول رخ داده باشد

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۱

پس از اینکه اعلام شد پاتریک سودرلند به عنوان مدیر الکترونیک‌آرتز در ابتدا ایده جنگ جهانی اول را رد کرده بود، بلیک یورگنسن که رئیس امور مالی الکترونیک‌آرتز است، در روز جاری گفت این شرکت نگران بود مخاطبان جوان‌تر حتی ندانند جنگ جهانی اول رخ داده باشد.

طی صحبت‌های یورگنسن در کنفرانس Bank of America Merrill Lynch 2016 Global Technology، او گفت در الکترونیک‌آرتز پیرامون Battlefield 1 یک‌سری بحث‌هایی وجود داشت.

وی در این رابطه گفت:

جنگ جهانی اول؛ ما نگران بودیم که بسیاری از مخابان جوان‌تر نمی‌دانستند جنگ جهانی دوم یا ویتنام رخ داده باشد پس جنگ جهانی اول…

یکی از دلایلی که سودرلند ایده جنگ جهانی اول برای Battlefield 1 را رد نمود، این بود که او فکر می‌کرد جنگ سنگر به سنگر نمی‌تواند جالب و سرگرم کننده باشد اما جنگ جهانی اول چیزهای بیشتری از آن را ارائه می‌دهد و زمانی که دایس ایده‌های خود را با الکترونیک‌آرتز در میان گذاشت، پروژه ساخت بازی آغاز شد.

یورگنسن می‌گوید:

من فکر می‌کنم چیزی که مردم در رابطه با جنگ جهانی اول درک نمی‌کنند، تغییر فن‌آوری‌ها در طول جنگ است. مردم جنگ را با اسب آغاز کردند و با هواپیما، تانک، کشتی‌های جنگی و زیر دریایی به جنگ پایان دادند و این فرصت بزرگ برای ما است تا قادر به ساخت یک بازی ویدیویی شویم.

یورگنسن در ادامه حرف‌های خود افزود در محتوای Battlefield 1 موقعیت جغرافیایی بزرگی وجود دارد چراکه جنگ جهانی اول تمام اروپا و شمال آفریقا را در بر می‌گیرد.

به‌نظر می‌رسد ایده جنگ جهانی اول در Battlefield 1 مورد توجه تعداد زیادی قرار گرفته است. تریلر معرفی این عنوان اکنون رتبه اول بیشترین لایک‌ها در یوتیوب را دارد. یورگنسن گفت اگر این موضوع لزوما نشان‌دهنده فروش بازی در آینده نباشد، نشان‌دهنده هیجان‌ در سراسر بازی است.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین یک نسخه بتا برای بازی عرضه می‌شود اما تاریخ دقیقی برای انتشار آن وجود ندارد. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند.

در اخبار منتشر شده دیگر از Battlefield 1 گفته شد الکترونیک‌آرتز در بخشی از رویداد EA Play، یک استریم زنده از گیم‌پلی جنگ ۶۴ نفره را در E3 2016 پخش خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید