بسته گسترش دهنده اخیر بازی Fallout 4 عملکرد بهتری برروی ایکس باکس وان نسبت به پلی استیشن ۴ دارد

۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۷

پس از اعلام گزارشاتی مبنی بر وجود مشکلات نرخ فریم بسته گسترش دهنده بازی Fallout 4 یعنی Far Harbor، دیجیتال فاندری نتایج تحلیل فنی بر روی محتوای اضافه نامبرده منتشر کرده است.
براساس گزارشات پس از بهینه ساز ۱٫۶، نرخ فریم بازی به ۲۰ می رسد این در حالی است که در برخی مواقع این موضوع بدتر نیز خواهد شد. اگر برروی کنسول بازی می کنید، ایکس باکس وان تاکنون عملکرد بهتری نسبت به پلی استیشن ۴ داشته است.

دیجیتال فاندری :

عملکرد پلی استیشن ۴ در مناطق Far Harbor، بدترین عملکرد بین تمامی مناطق Fallout 4 را دارد در حالی که در اکس باکس وان همواره با فریم دهی بهتری روبرو هستیم.

یکی از دلایل این مشکل وجود مه در Far Harbor حدس زده می شود چرا که نسخه اصلی بازی با نرخ فریم ریت ۳۰ برروی کنسول انجام میشد اما در این بسته گسترش دهنده این مقدار هیچ وقت به بالای ۲۰ در پلی استیشن ۴ نمی رسد، حتی ممکن است به ۱۵ هم در برخی صحنه ها برسد.
براساس این گزارش :

مشکل ایجاد شده بدلیل تاثیرات وجود یک لایه ضخامت شفافیت آلفا است که ساخت یک هدف واقعی را دشوار می کند. چیزی که در مدت انجام مرحله woodland  نظر ما را به خود جلب کرد، وجود نوسانات بالا و پایین در آن مقیاس برای ایکس باکس وان بود که بدور از ایده آل است اما این دستگاه سونی است که بیشترین تقلا را می‌کند.

البته نسخه ایکس باکس وان بسته گسترش دهنده Fallout 4 کاملا بی نقص نیست و مشکلاتی دارد. دیجیتال فاندری در این مورد اعلام کرد که این بازی در حال اجرای برخی مراحل قفل می کند.
بتسدا متعهد شده است که بهینه‌سازی را برای رفع مشکلات پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد کرد.
بسته گسترش دهنده Far Harbor در تاریخ ۳۰ اردیبهشت به عنوان سومین بسته توسعه بازی Fallout 4 عرضه شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید