طراح بازی Gears of War معتقد است که می تواند یک یا دو بازی دیگر بسازد

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۸

فکر می کنید طراح بازی Gears Of War یعنی کلیف بلیزینسکی ، چند بازی دیگر می تواند بسازد؟

در مصاحبه ای که کلیف بلیزینسکی با IGN داشته است او در مورد برنامه هایش برای آینده سخن گفته است. او گفت پس از بازی LawBreakers می تواند یک یا دو بازی دیگر بسازد. او گفت که این بستگی به اتفاقا بازی و حوادث زندگی او دارد.
بلیزینسکی در پاسخ به سوال “فکر می کنید چه مدت دیگر می توانید بازی بسازید ؟”، او گفت : “حداقل یک یا دو بازی دیگر”
او در مورد تعداد بازی هایی که می تواند بسازد ، اشاره به این کرد که بستگی به این دارد که او پدر بشود یا نشود. او گفت : “هر زمان که بتوانم ترمز دستی را میکشم چون من عاشق بچه ها هستم. اونها کارهای زیادی دارند. من به همسرم گفتم که ما به چه چیزی نیاز داریم ؟ بازی ویدئویی ، فیلم ، مسافرت ، خواب ، یک شام خوب ، سپری کردن زمان در کنار دوستانمان و چیزی که من متوجه شدم داشتن یک بچه است ، این پاداش کارهایی است که می توانیم انجام دهیم اما همانطور که گفتم همه چیز به اینکه زندگی چگنوه پیش رود بستگی دارد”

اگر عنوان LawBreakers به خوبی پیش رود ، فرصت های بیشتری برای کار برروی بازی های دیگر وجود دارد اما بلیزینسکی یک گلوله کریستالی ندارد که به او بگوید چه اتفاقی بعداً رخ خواهد داد. او گفت : “شما نمی توانید پیشبینی کنید که در یک یا دو سال آینده در این صنعت بعداً چه پیش می آید ، اگر خیلی خوش شانس باشید ، ۶ ماه” او افزود واقعیت مجازی می تواند دنیا را تغییر دهد یا آن را به صدا در آورد.
در نهایت بلیزینسکی گفت که همچنان با انرژی هر روز به سر کار در Boss Key خواهد رفت و برروی ساخت LawBreakers کار می کند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید