حضور عناوینی چون The Division و Assassin’s Creed در Humble Bundle یوبی سافت

۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۴

اگر Humble باندل ماه فوریه یوبی سافت را از دست داده اید پس شانس دیگری بدست آورده اید. یک باندل مشابه توسط یوبی سافت عرضه شده است و تنها تفاوت آن این است که دیگر شامل ۶۶ درصد تخفیف برای هر بازی نمی شود.

Humble باندل پیشنهاد می دهد که با پرداخت یک دلار ، عناوین Call of Juarez: Gunslinger, Grow Home و Rayman Origins را دریافت کنید. اگر بیش از حد میانگین (یعنی ۶٫۲۱ دلار در زمان عرضه) پرداخت کنید ، در آن صورت بازی های Far Cry 3, Splinter Cell: Blacklist و Assassin’s Creed Chronicles: China را نیز دریافت خواهید کرد. بازی های بیشتری دریافت خواهید کرد اگر باز هم پول بیشتری پرداخت کنید.  بازی های اصلی این باندل شامل عناوینFar Cry 3: Blood Dragon و Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theor می شوند.

با پرداخت ۱۵ دلار اضافه دیگر می توانید عناوین Assassin’s Creed Rogue و The Crew را علاوه بر عناوین گفته شده بدست آورید. همچنین عنوان The Division و تی شرت انحصاری آن ، با پرداخت ۷۵ دلار قابل دریافت خواهد بود.

همچون همیشه می توانید تصمیم بگیرید که پول شما به یوبی سافت داده شود یا صرف امور خیریه شود. پول های مربوط به امور خیریه ، صرف بیمارستان کودکان  Miracle Network و برخی امور دیگر خواهد شد.

در زیر عناوینی که قابل دریافت خواهند بود به همراه هزینه آنها قابل مشاهده هستند :

با پرداخت ۱ دلار یا بیشتر :
Call of Juarez: Gunslinger
Grow Home
Rayman Origins

با پرداخت بیش تر از حد میانگین (۶٫۲۱ دلار در زمان عرضه) :
Far Cry 3
Splinter Cell: Blacklist
Assassin’s Creed Chronicles: China
به این لیست بازی های دیگری اضافه می شوند.

با پرداخت ۱۵ دلار یا بیشتر :
Assassin’s Creed: Rogue
The Crew

با پرداخت ۷۵ دلار یا بیشتر :
The Division
تی شرت انحصاری بازی The Division

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید