The Witcher 3- تصاویر جدید بسته‌الحاقی Blood & Wine فوق‌العاده به نظر می‌رسند

۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷

تنها دو هفته‌ی دیگر به انتشار بسته‌ی الحاقی Blood & Wine، آخرین و بزرگ‌ترین بسته‌ی الحاقی برای پرافتخارترین بازی ویدیویی تاریخ، The Witcher 3 باقی مانده است. امروز نیز ده تصویر از این بسته‌ی الحاقی منتشر شد که محیط روی دادن ماجراها را نشان می‌دهند. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

روز گذشته CD Projekt Red تصاویر حیرت‌آوری را از محیط بسته‌ی الحاقی Blood & Wine منتشر نمود که برای بار دیگر، گرافیک فوق‌العاده The Witcher 3 را نمایان می‌کند؛ نکته‌ی جالب این است که گرافیک این بازی برای بسته‌ی الحاقی Blood & Wine ارتقا یافته است.

البته باید گفت که تعدادی از این تصاویر، پیش‌تر در فضای مجازی به‌طور سهوی منتشر شدند؛ البته CD Projekt Red موفق به حذف این تصاویر شد، ولی این عکس‌ها در بسیاری از انجمن‌های بازی‌های ویدیویی به اشتراک گذاشته شدند. اگرچه با مشاهده‌ی این تصاویر، خط داستانی بازی برای‌تان لو نمی‌رود، هوشیارانه به آن‌ها نگاه کنید. محتوای دانلودی Blood and Wine در تاریخ یازده خرداد (۳۱ مه) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این دومین بسته الحاقی پولی بعد از Hearts of Stone در اکتبر سال پیش است. این بسته‌ی الحاقی که با توجه به پلتفرم شما حجمی بین 10 تا 15 گیگابایت را دارا خواهد بود، 30 ساعت به ماجراجویی‌های گرالت اضافه می‌نماید. هم‌چنین حجم این بسته‌الحاقی نیز 2 برابر قبلی ( Hearts of Stone) و نسبت به نسخه اصلی بازی ( The Witcher 3) گرافیک بهتری دارد که این مورد در تصاویر کاملا قابل مشاهده نیز هست.
 در آخر شما را مشاهده‌ی این تصاویر بسیار زیبا دعوت می‌کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید