EA: همکاری Battlefield 1 با ایکس‌باکس وان نباید موجب ناراحتی دیگر طرفداران شود

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۱

عنوان Battlefield 1 بالاخره پس از مدت‌ها انتظار معرفی شد و اطلاعات بسیاری نیز طی هفته‌های اخیر از آن منتشر گردید. حال اندرو ویلسون، مدیرعامل EA به این نکته اشاره کرده که طرفداران دیگر کنسول‌ها نباید از همکاری Battlefield 1 با ایکس‌باکس وان ناراحت شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

عنوان Battlefield 1 یک بازی مولتی پلتفرم است اما EA با مایکروسافت همکاری کرد که تمامی تبلیغات عنوان همراه با کنسول ایکس‌باکس وان باشد. عنوان Call of Duty: Infinite warfare نیز همین کار را با سونی انجام داده است. حال اندرو ویلسون در مصاحبه‌ای با یوروگیمر درمورد همکاری با ایکس‌باکس وان اینطور گفت که طرفداران دیگر پلتفرم‌ها نباید نگران باشند. او ادامه داد که اگر شما دارای کنسول پلی استیشن باشید، نباید به دلیل اینکه تبلیغات Battlefield 1 همراه با کنسول رقیب است، آن را رد کنید یا موجب ناراحتی شما شود.

این بسیار خوب است که ویلسون به دارندگان رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ اطمینان می‌دهد که عملکرد بازی و توجه سازندگان به دیگر پلتفرم‌ها ضعیف‌تر از ایکس‌باکس وان نخواهد بود. گرچه دارندگان سرویس EA Access در کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند چندین روز زودتر از بقیه به تجربه بازی‌های EA بپردازند.

عنوان Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ اکتبر (مصادف با جمعه ۳۰ مهر) برروی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ درکنار رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین نسخه بتا بازی نیز قرار است که عرضه شود. مشترکین EA Access و Origin Access نیز می‌توانند نسخه اصلی را زودتر از بقیه در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه نمایند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید