باندل جدید ایکس‌باکس وان معرفی شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲

مایکروسافت باندل جدید ایکس‌باکس وان را معرفی کرد. این باندل با ظرفیت یک ترابایت و به‌همراه چهار عدد بازی به قیمت ۳۵۰ دلار عرضه خواهد شد. در ادامه با وبسایت گیمفا همراه باشید.

این باندل که با نام «باندل بهاره» شناخته می‌شود، به‌همراه یک نسخه از عناوین Halo 5: Guardians ،Gears of War Ultimate Edition ،Rare Replay و Ori and the Blind Forest عرضه می‌شود. نکته قابل توجه این است که تمامی این چهار عنوان، نسخه‌های دیجیتالی عناوین مذکور هستند و این بدین معناست که اگر به‌دنبال خرید باندلی هستید تا در آینده بازی‌هایش را به فروش برسانید، بهتر است دنبال یک باندل دیگر باشید.

البته قیمت ۳۵۰ دلاری این باندل تا ۳۰ مارس (۱۱ اردیبهشت) پابرجا خواهد بود و پس از آن، همانند دیگر باندل‌های ایکس‌باکس وان، تخفیف ۵۰ دلاریش را از دست می‌دهد و به قیمت ۴۰۰ دلار می‌رسد.

علاقه‌مندان می‌توانند این باندل را از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های مایکروسافت تهیه نمایند. همچنین اگر این باندل از طریق مایکروسافت خریداری شود، برای مدت محدود، شامل یک عنوان رایگان دیگر نیز خواهد بود. به عبارت دیگر، با خرید کنسول ایکس‌یاکس وان از ۵ بازی رایگان بهره‌مند خواهید شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید