می توانید اکس باکس وان خود را به یک بسته توسعه دهنده تبدیل کنید!

۱۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۷

طی رویداد بیلد 2016 مایکروسافت (Microsoft Build 2016) در امروز، اعلام شد که کنسول اکس باکس وان اکنون می تواند به یک بسته توسعه دهنده تبدیل شود. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید…

با توجه به رئیس بخش اکس باکس یعنی فیل اسپنسر، امروز پیش نمایشی از این بسته توسعه دهنده در دسترس خواهد بود و همزمان با آپدیتی که در سالگرد ویندوز 10 عرضه خواهد شد، در دسترس خواهد بود. در کنفرانس بیلد 2016 تاریخ این آپدیت مشخص نشد.

مایکروسافت در این کنفرانس به شرکت کنندگان نشان داد که چگونه می توانند کنسول خود را با استفاده از برنامه هایی که از استور اکس باکس دانلود کرده اند، به حالت توسعه دهنده تغییر دهند. پس از این که کنسول مورد نظر به عنوان یک توسعه دهنده شناخته شد، برنامه ای با نام Dev Mode Application App به همراه Dev Home در دسترس خواهد بود تا بتوانید کنسول خود را به حالت توسعه دهنده برده و یا آن را به حالت قبلی برگردانید.

در جولای 2013، مایکروسافت اعلام کرد که بعداً، قادر خواهد بود کنسول خود را به یک بسته توسعه دهنده تبدیل کنید اما تاریخ عرضه ای برای این قابلیت در دسترس نگذاشت. آوریل سال قبل در کنفرانس بیلد 2015 شرکت کنندگان انتظار داشتند که مایکروسافت تاریخ عرضه این قابلیت را معرفی کند اما ظاهراً این کار به سال بعد موکول شد.

همچنین کورتانا به عنوان یک دستیار شخصی بازی برای اکس باکس وان در دسترس خواهد بود. معنی آن هنوز مشخص نیست اما طی اخبار هایی که در روز های آتی منتشر خواهند شد، اطلاعات بیشتری دررابطه با کورتانا نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

همچنین در این کنفرانس اعلام شد که یک بسته توسعه دهنده هولولنز برای توسعه دهندگان از امروز در دسترس خواهد بود و قیمت آن $3.000 است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید