عنوان Punch Club بیش از ۳۰۰ هزار نسخه فروخت | ۱.۶ میلیون نسخه به‌صورت غیرقانونی دریافت شده است

۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱

سازندگان Punch Club فروش ۳۰۰ هزار نسخه‌ای عنوان خود را جشن گرفته‌اند اما متاسفانه این عنوان بیش از ۱.۶ میلیون بار به‌صورت غیرقانونی دانلود شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

متاسفانه عنوان Punch Club در رایانه‌های شخصی 1,137,000 بار و نسخه تلفن‌های هوشمند نیز 514,000 هزار بار به‌صورت غیرقانونی دریافت شده است. ۹۰ درصد از دانلودهای غیرقانونی در تلفن‌های هوشمند توسط گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید بوده است. همچنین تاینی بیلد که ناشر Punch Club است،اعلام داشت با محلی کردن عنوان خود به‌زبان پرتغالی آن‌ها شاهد افزایش فروشی در منطقه برزیل بوده‌اند. با این وجود بیش از ۸۰ درصد از دانلود بازی به‌صورت غیرقانونی بوده است. در ادامه می‌توانید تصویر گرافیگی را در رابطه با دانلودهای این عنوان مشاهده کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید، آلمان پرفروش‌ترین محل Punch Club است و فرانسه نیز بیشترین مقدار دانلود غیرقانونی را به خود اختصاص داده است. ۷۲ درصد از سود بازی مربوط به رایانه‌های شخصی‌ست و ۸۱ درصد از دانلودهای بازی به‌صورت غیرقانونی بوده.

ناشر Punch Club وجود دانلودهای غیرقانونی را آسیب رسان خواند و اعلام داشت استفاده از DRM با اینکه از مقدار دزدی‌ها می‌کاهد اما برای مشتریانی که پول دادند و از را صحیح بازی را خریداری کردند مشکل می‌آفریند.

Punch Club هم‌اکنون در اختیار رایانه‌های شخصی، تلفن‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید و iOS است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید