تماشا کنید: اولین نمایش لو رفته از Pokemon Go

۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳

به تازگی ویدئویی منتشر شده است که ظاهرا متعلق به عنوان پر متقاضی Pokemon Go می باشد. ویدئو موجود در ادامه مطلب را فردی با نام Eric F در سایت یوتیوب منتشر کرده است و گفته می شود که در حین برگزاری کنفرانس مدیرعامل Niantic یعنی آقای جان هنک در گردهمایی SXSW بدست آمده. خود آقای هنک در ویدئو حضور ندارند ولی به نظر می رسد که این نمایش حقیقت داشته باشد. با ما همراه باشید.

در این ویدئو ما شاهد توضیحات آقای هنک در رابطه با عنوان جاه طلبانه Pokemon Go هستیم که به بازیکنان ماموریت می دهد تا درست مانند بازی های معروف این سری، در دنیای واقعی خود، به دنبال پوکمان ها (Pokemon) بگردند و آنها را به چنگ بیاورند. این ویدئو فقط در زمان برگزاری کنفرانس 800,000 بار دیده شده بود.

Pokemon Go این ماه در کشور ژاپن مراحل آزمایش خود را پشت سر خواهد گذاشت و به بازیکنان اجازه می دهد تا هیولاهایی را بدست آورده و با تمرین دادن آنها، به نبرد دیگران بروند. ویدئو منتشر شده هم این موضوع را نمایش می دهد.

همچنین شما می توانید یک دستگاه جانبی یعنی  Pokemon Go Plus را هم خریداری کنید. این وسیله مانند یک ساعت هوشمند می ماند که به دور دست شما بسته شده و اجازه اجرای یک سری از فرامین مانند گرفتن یک پوکمان را به شما می دهد. Pokemon Go Plus از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند شما متصل خواهد شد و در صورت شناسایی یک پوکمان در نزدیکی، چراغ LED موجود در آن به شما اخطار خواهد داد.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید