توسعه دهنده: Cyberpunk 2077 باید معرکه باشد

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۷

شرکت سی دی پراجکت رد به عنوان سازنده بازی The Witcher 3: Wild Hunt، پس ازکسب افتخارات فراوان بابت عنوان بی نظیر خود، حال متاسفانه یا خوشبختانه مسئولیت بسیار سنگینی را بر روی دوش خود دارد و آن هم ارائه کیفیتی مشابه با بازی بعدی آنها یعنی Cyberpunk 2077 است. سازندگان این عنوان از چنین مسئله ای و فشار وارده به خاطر آن مطلع هستند و تلاش خود را می کنند تا وعده هایشان عملی شود.

اعضای سایت GameSpot در همایش GDC 2016 اخیر، با آقای مارسین ایوِنسکی که به عنوان مدیرعامل سی دی پراجکت رد شناخته می شوند، مصاحبه ای داشته اند و در آن پیرامون برنامه های شرکت نامبرده برای بازی Cyberpunk 2077 صحبت شده است. آقای ایونسکی گفته اند:

ما در حال حاضر شاهد موفقیت The Witcher 3: Wild Hunt هستیم؛ مردم آن را بازی کرند، مردم آن را دوست داشتند. پس با این حساب مسئولیت بیشتری بر دوش ما خواهد بود. موفقیت The Witcher 3 باعث می شود که ما با Cyberpunk 2077 حتی جاه طلبانه تر از این باشیم. در حال حاضر این وظیفه ما است که کارمان را به خوبی انجام دهیم. دفعه بعدی که شما ببینید خبری از Cyberpunk 2077 منتشر شده است، ما چیزهایی برای نمایش خواهیم داشت و باید معرکه باشند.

عنوان نقش آفرینی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۲ بود که معرفی شد با این حال ما هنوز هیچ گونه نمایش گیم پلی از این بازی ندیده ایم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید