تماشا کنید: تایید Zero Time Dilemma برای رایانه های شخصی به همراه تاریخ انتشار برای کنسول های دستی

۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۳

سومین عنوان از سری بازی Zero Escape که با نام Zero Time Dilemma شناخته می شود، سرانجام دارای یک تاریخ انتشار است. این عنوان برای رایانه های شخصی نیز در دست ساخت می باشد.

اولین تریلر منتشر شده از Zero Time Dilemma را می توانید در انتهای مطلب مشاهده که نشان دهنده وقایع بازی بر اساس عدد 999 است؛ عددی که به 9 ساعت، 9 شخص و 9 در اشاره دارد. سری بازی Zero Escape به پیچش های خود و صحنه های شوکه بسیار معروف هستند و حال باید دید که عنوان جدید معرفی شده هم آیا می تواند در اندازه بازی های قبلی ظاهر شود یا خیر؟

شرکت اسپایک چونسافت به عنوان ناشر Zero Time Dilemma اعلام کرده است که این بازی در تاریخ 28 ژوئن (مصادف با 8 تیر) برای کنسول های دستی نینتندو 3DS و پلی استیشن ویتا منتشر خواهد شد. با اینکه نسخه مخصوص رایانه های شخصی هم تایید شده اما فعلا پلتفرم نامبرده، جز انتشار در سال 2016، تاریخ دقیقی برای دریافت بازی Zero Time Dilemma ندارد.

این جدیدترین اقدام از سوی اسپایک چونسافت در ارائه بازی های ویدئویی برای رایانه های شخصی می باشد؛ شرکتی که عناوین گوناگونی برای کنسول های دستی عرضه کرده و بیشتر مشغول این پلتفرم ها بوده است.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید