سازنده Assassin’s Creed 3 : داستان بازی های ژاپنی بسیار نامفهوم است

اخبار بازی ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۴

Alex Hutchinson مدیر خلاق  Assassin’s Creed 3 در صحبت هایی داستان Gears of War و به خصوص بازی های ژاپنی را مورد انتقاد قرار داد.

نژاد پرستی در خبرنگاران بازی ها ؟ این چیزیست که بنا به گفته  مدیر خلاق Assassin’s Creed 3 آقای Alex Hutchinson زمانی که بازی های ژاپنی و غربی عرضه می شوند خودنمایی می کند.

مدیر خلاق Assassin’s Creed 3 آقای Alex Hutchinson اعلام کرده است که خبرنگاران و منتقدان ، بازی های ژاپنی را در مقایسه با عناوین غربی ترجیح می دهند و نمره بالاتری هم برای چنین بازی هایی در نظر می گیرند.

وی در مصاحبه ای با CVG اعلام کرده است : “می خواهید پاسخ واقعی من را بدانید ؟ من فکر می کنم که نژاد پرستی ظریفی در این صنعت به وجود آمده به خصوص در کار خبرنگاران که همیشه سازندگان ژاپنی را برای آن چه که انجام می دهند مورد بخشش خود قرار می دهند.

من فقط دارم به این فکر می کنم که چگونه بسیاری از بازی های ژاپنی منتشر می شوند جایی که داستان در آن بازی ها به معنای واقعی کلمه نامفهوم می باشد. واقعا راهی وجود ندارد که بتوان در مقابل چنین داستان هایی بی تفاوت بود. البته خبرنگاران همیشه در این مورد می گویند : آه . این بازی واقعا درخشان است.

سپس Gears of War در این بین عرضه می شود و ظاهرا بدترین روایت نوشته شده از یک داستان برای همیشه در میان بازی ها خواهد بود. البته من Gears of War را بالاتر Bayonetta برای همیشه می دانم. در داستان های ژاپنی واقعا معنی خاصی برای آن چه که آن ها انجام می دهند وجود ندارد.“

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید