کراس‌‌پلی اکس‌باکس‌وان و پی‌سی در Rocket League تایید شد| امکان تجربه آنلاین بین پلی استیشن ۴ و اکس باکس‌وان؟

۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۸

امروز استودیوی سایونکس به‌صورت رسمی امکان کراس پلی (قابلیت بازی آنلاین بین دو پلتفرم مجزا) را برای اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

قابلیت کراس پلی که پیش‌تر تنها برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس بود، حال به اکس باکس وان نیز می‌آید. جزئیات آنکه چطور چنین امکانی به‌وجود آمده است هنوز توسط مایکروسافت یا سایونکس اعلام نشده است.

حال به خبر مهمتر می‌رسیم. همانطوری که اطلاع دارید تا به‌حال عنوانی موجود نبوده که امکان تجربه بازی را بین دو کنسول سونی و مایکروسافت ممکن سازد اما گویا Rocket League قرار است این امکان را به‌وجود بیاورد.

از زمان انتشار Rocket League برروی اکس باکس وان، بیشترین امکان درخواست شده ویژگی کراس پلی بود. از ابتدای عرضه بازی ما به‌دنبال آن بودیم که تمامی پلتفرم‌ها را با یکدیگر متحد سازیم. حال باید به‌صورت رسمی اعلام کنیم که رویایمان به حقیقت تبدیل شد.

آیا این بدین معنی است که اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ از این پس می‌توانند با یکدیگر به بازی بپردازند؟ باید دید که آیا Rocket League می‌تواند دیوار بین این دو پلتفرم را بشکند یا نه.

حال موضوع جایی جالب‌تر می‌شود که مایکروسافت نیز به‌صورت رسمی ویژگی کراس پلی اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی را با “کنسول‌های دیگر” تایید می‌کند! مطمئنا در اینجا منظور مایکروسافت پلی استیشن ۴ است، باید منتظر انتشار متن رسمی باشیم تا ببینیم که چطور سایونکس توانسته به تعامل دو شبکه اکس باکس لایو و پلی استیشن دست پیدا کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید