لیست پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی بریتانیا در هفته‌ گذشته منتشر شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۱

در این هفته شاهد عرضه عنوان موردانتظار Tom Clancy’s The Division بودیم و طبیعتا با توجه به تبلیغات گسترده و بازخورد خوب منتقدین، The Division در سکوی نخست پرفروش‌ترین عنوان این هفته بریتانیا ایستاد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

یوبیسافت در این ماه به‌خوبی رتبه‌های نخست جدول را از آن خود کرد. Tom Clancy’s The Division در اولین هفته عرضه خود در سکوی نخست ایستاد همچنین The Division توانست رکورد یازده ساله Gran Turismo 4 را بشکند و پرفروش‌ترین عنوان در هفته نخست عرضه هنگام سال ۲۰۱۶ لقب بگیرد. جدیدترین عنوان یوبیسافت برترین مقدار فروش را در هفته نخست بین دیگر عناوین Tom Clancy بدست آورد و همچنین سومین رتبه را پس از Watch Dogs و Assassin’s Creed III دارد.

در ادامه عنوان دیگر شرکت یوبیسافت یعنی Far Cry Primal با کاهش فروش ۵۸ درصدی روبه‌رو شد و به رتبه دوم آمد. عنوان دیگر Tom Clancy یعنی Rainbow 6: Siege نیز رتبه دهم را در اختیار دارد. یوبیسافت در این هفته سه جایگاه از ده جایگاه برتر را در اختیار دارد.

عنوان پرفروش Call of Duty: Black Ops III نیز با افزایش ۱۱ درصدی فروش به رتبه سوم آمده و در رتبه بعدی آن نیز شاهد حضور Fifa 16 هستیم که نسبت به هفته گذشته کاهش فروش ۱۲ درصدی را تجربه می‌کند. عنوان Plants Vs Zombies: Garden Warfare 2’ در سومین هفته عرضه خود با توجه به کاهش فروش ۳۹ درصدی به رتبه پنجم نزول پیدا کرد. دو بازی محبوب Lego Marvel Avengers و Grand Theft Auto V نسبت به هفته گذشته تغییری در جایگاه خود ندیدند.

در رتبه هشتم عنوان انحصاری Forza Motorsport 6 همچنان به فروش قوی خود ادامه می‌دهد و این هفته نیز شاهد افزایش ۱۸ درصدی فروش آن هستیم. در ادامه عنوان The Legend of Zelda: Twilight Princess HD در دومین هفته عرضه خود کاهش فروش ۸۴ درصدی را تجربه کرد و این کاهش فروش باعث گردید نسبت به هفته قبل از رتبه دوم به رتبه نهم بیاید.

عنوان Hitman نیز در نخستین هفته عرضه خود، رتبه ۲۹ام را بدست آورد. در ادامه می‌توانید لیست کامل پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی بریتانیا را در هفته گذشته مشاهده کنید.

پرفروش‌ترین عناوین این هفته بریتانیا

پرفروش‌ترین عناوین به تفکیک پلتفرم

پرفروش‌ترین عناوین پلی استیشن ۴

پرفروش‌ترین عناوین اکس باکس وان

پرفروش‌ترین عناوین رایانه‌های شخصی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید