توضیحاتی در رابطه با گیم پلی Quantum Break | آزادسازی 80 درصد از قابلیت ها در بخش اول

۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۹

سیستم مبارزات بازی Quantum Break با بسیاری دیگر از عناوین متفاوت خواهد بود و این مهم را ما میدانیم. نکته جالب توجه اینجاست که گفته می شود بازی نامبرده الهامات بسیاری از دیگر ساخته استودیو رمدی یعنی Alan Wake گرفته است؛ بازی که به دلایل گوناگون مورد تحسین همگان قرار گرفت اما مبارزات آن از ایرادات غیرقابل چشم پوشی رنج می برد. آیا همین وضعیت هم در Quantum Break تکرار می شود؟

آقای سم لیک که به عنوان کارگردان و نویسنده بازی Quantum Break در استودیو رمدی (Remedy Entertainment) مشغول به کار هستند اطمینان خاطر داده اند که همه چیز نسبت به گذشته فرق خواهد کرد، گیم پلی سریعتر می شود و شما خیلی زود وارد درگیری ها می شوید.

ایشان گفته اند که استودیو رمدی انتقادات بسیاری را پیرامون سیستم مبارزات بازی Alan Wake دریافت کرد؛ مبارزاتی که خیلی زود و راحت تکراری می شدند. دلیل اضافه شدن دشمنان و قدرت های جدید در بازی Quantum Break دقیقا به خاطر رفع همین موضوع است.

به مرور شما شاهد دشمنانی خواهید بود که دارای قدرت هایی ویژه مانند خودتان هستند. به عنوان مثال در بخش دوم (Act Two) شما شاهد دشمنی به نام Striker خواهید بود که از قابلیت Time Dash درست به مانند خود قهرمان بازی یعنی Joyce استفاده می کند. همین موضوع باعث خواهد که سیستم مبارزات در Quantum Break به سطح جدیدی برسد.

تمامی قابلیت های مختلفی که پیرامون زمان ارائه می شوند از جمله Time Dodge ،Time Dash ،Time Shield و Time Stop به همراه دشمنان متنوع، باعث می شوند که گیم پلی چالش آفرین شود و آقای سیم لیک هم می گویند “همیشه چیزهای جدیدی به سمت شما خواهند آمد. بازی دائم در حال متحول شدن است”. به عنوان مثال زمانی که شما قابلیت هایی را بدست میاورید، موج های ده نفره از دشمنان بر سر شما خراب می شوند.

در رابطه با آزادسازی قابلیت ها هم گفته می شود که شما می توانید تمامی آنها را در همان اوایل Quantum Break به طور کامل فراگیرید. اگر دقیق تر بخواهیم صحبت کنیم، 80 درصد قابلیت های قهرمان شما در بخش زمان، بعد از به پایان رساندن قسمت اول (Act One)، در دسترس خواهد بود و شما می توانید از انها استفاده کنید.

Quantum Break در 5 آوریل (مصادف با 17 فروردین) برای رایانه های شخصی (Windows 10) و کنسول اکس باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید