قیمت و تاریخ انتشار بسته الحاقی Outer Rim عنوان Star Wars Battlefront مشخص شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۵

در حالی که الکترونیک آرتز، ناشر عنوان Star Wars Battlefront، تاریخ انتشار بسته الحاقی Outer Rim را ماه مارس اعلام کرد اما فروشگاه Gamestop از انتشار این بسته الحاقی در ماه آوریل خبر می دهد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

الکترونیک آرتز، ناشر عنوان Star Wars Battlefront، چهار بسته الحاقی پولی برای این عنوان معرفی کرده است که این بسته های الحاقی در بازه زمانی ماه مارس تا اوایل سال 2017 منتشر خواهند شد.

در حالی که الکترونیک آرتز پیش از این تاریخ انتشار این بسته الحاقی را ماه مارس اعلام کرد، اما به تازگی فروشگاه Gamestop از انتشار این بسته الحاقی در ماه آوریل خبر می دهد. به گفته این وب سایت، بسته الحاقی Outer Rim در تاریخ 5 آوریل 2016(سه‌شنبه 17 فروردین 1395) و با قیمت 14.99 دلار برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. کاربرانی که Season Pass عنوان Star Wars Battlefront را با قیمت 50 دلار خریداری کرده باشند، به صورت رایگان به بسته الحاقی Outer Rim و سایر بسته ها ی الحاقی به محض انتشار دسترسی خواهند داشت.

هنوز این موضوع توسط الکترونیک آرتز، ناشر عنوان Star Wars Battlefront، تایید نشده است و وب سایت Gamespot نیز سعی دارد تا طی تماسی با این شرکت، صحت قضیه را جویا شود. به محض دریافت جزییات بیشتر، حتما اطلاعات جدید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

اولین بسته الحاقی عنوان Star Wars Battlefront که Outer Rim نام دارد، در سیاره Tattooine و Sullust جریان داشته که کاخ Jabba the Hutt، یکی از بزرگترین گانگسترهای کهکشان در فیلم ها و بازی های ویدیویی جنگ ستارگان، در سیاره Sullust قرار دارد. همچنین این بسته الحاقی شامل چهار نقشه(هر سیاره شامل دو نقشه است)، پنج سلاح و قهرمانان جدید(دو شخصیت قابل بازی به نام های Greedo و Nien Nunb) خواهد بود که لیست سلاح های بسته الحاقی Outer Rim به شرح زیر است:

  • Relby V-10 rifle
  • DT-12 blaster pistol
  • (Scatter Gun (Star Card
  • (Dioxis Grenade (Star Card
  • (Adrenaline Stim (Star Card

همچنین بسته الحاقی Outer Rim، بخش جدیدی با نام Extraction را نیز به عنوان Star Wars Battlefront اضافه می کند که بازیکنان در نقش نیروهای شورشی در Outer Rim، باید یک محموله با ارزش را استخراج کرده و قبل از این که وقت به اتمام برسد محموله را به سفینه های حمل و نقل برسانند.

عنوان Star Wars Battlefront هم اکنون برای کنسول های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید