کپکام : شباهت Dead Space 3 با Lost Planet کاملا تصادفی است

اخبار بازی ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۸

آیا تا به حال متوجه شباهت های زیاد Dead Space 3 با سری Lost Planet و به خصوص قسمت جدید آن شده اید ؟ این سوالیست که جواب آن برای بسیاری بله می باشد.

اما تهیه کننده  کپکام Andrew Szymanski این اتفاق جالب را فقط یک تصادف نامیده است.

وی در این مورد اعلام کرده است :” من می توانم بگویم که این فقط یک تصادف کامل بوده است ، آن ها ( تیم سازنده Dead Space 3 ) تصمیم گرفتند که محل قسمت سوم را در یک سیاره یخی قرار بدهند. اما تا آن جا که به ما مربوط می شود ما از سال 2006 بر روی سیاره یخی بوده ایم. بنابر این آن ها دوست داشتند که از این شیوه استفاده بکنند.”

اگر چه در نگاه می توان گفت که این دو بازی با یکدیگر مشابه هستند ولی در عمل تفاوت های در ساختار گیم پلی بازی وجود خواهد داشت.

Szymanski ادامه داده است : ”من فکر می کنم اکثر مردم زمانی که این عناوین را بازی کنند متوجه خواهند شد که شباهت ها سطحی می باشد و مناطق پرتنشی که ما در بخش های داخلی ایجاد کردیم بسیار کم تر است. اما بر این عقیده هستم که اگر زمانی مردم دمو را ببینند ، مشاهده خواهند کرد که ما موارد خیلی بیشتری از قسمت های اکشن و موجودات و  تعادل در حفظ سرعت بازی، همراه با اکتشاف را داریم و لزوما قصدمان  کم تر در مورد survival horror خواهد بود.”

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید