امتیازات Hitman – Intro Pack

۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۳

تنها چند ساعت باقی مانده تا اولین قسمت از بازی جدید Hitman برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر شود. شما در ادامه مطلب می توانید امتیازات و نظرات منتقدین پیرامون این عنوان را مرور کنید.

قسمت اول از عنوان چند قسمتی Hitman دارای پیش درآمد و مرحله پاریس است. بخش هایی همچون Contracts و Escalation نیز موجود هستند که هر کدام به نوبه خود پیچش هایی را در گیم پلی اعمال خواهند کرد. به طور کلی Hitman جدید دارای هفت قسمت است که به مرور در سال ۲۰۱۶ منتشر می شوند. شرکت اسکوئر اینکس و استودیو IO Interactive در این میان به صورت هفتگی، ماموریت ها و چالش های جدیدی را هم عرضه خواهند کرد.

در ادامه شما شاهد امتیازات Hitman – Intro Pack هستید:

Power Unlimited – 85

PlayStation LifeStyle – 85

روش های خیلی زیادی وجود دارد که همین یک ماموریت را انجام دهید. خیلی سرگرم کننده است که ببینیم بازیکنان چه روش های خلاقانه ای را ارائه می کنند. اگر همیشه دوست داشتید تا در یک بازی نقش ماموری را ایفا کنید و آزادی عمل هم بالا باشد، دیگر بهتر از این نمی شود. با وجود یک موتور قدرتمند برای ساخت محتویات و ماموریت هایی که در آینده می آیند، Hitman به نظر می رسد که انتخاب بازیکنان علاقه مند به مخفی کاری باشد.

Atomix – 80

Multiplayer.it – 80

Digital Spy – 80

Metro GameCentral – 80

Hitman با ترکیبی بسیار جذاب از مخفی کاری، خشونت و طراحی هوشمندانه مراحل، به ریشه های حل معمایی خود بازگشته است.

GamesRadar+ – 80

اولین قسمت از Hitman با جزئیات بسیار و به زیبایی مخفی کاری را با ظرفیت ساعت ها گیم پلی ارائه می کند. البته حواستان باشد که برای جذب کلیه محتویات ارائه شده باید یک مرحله را چندین بار تکرار کنید.

Playstation Universe – 80

WCCFtech – 80

Push Square – 80

TheSixthAxis – 80

VideoGamer – 80

IGN – 79

هر چقدر قسمت اولیه Hitman را بیشتر بازی کردم بیشتر به آن علاقه مند شدم. صرف نظر از برخی ایرادات هوش مصنوعی و زمان های بارگزاری (Loading) طولانی، Hitman قطعا بهترین ها را با یکدیگر ترکیب کرده است. با عرضه به مرور قسمت های دیگر در آینده، هنوز جا برای بهبود وجود دارد اما این شروع خیلی سرگم کننده ای است.

Hobby Consolas – 75

IGN Spain – 70

Destructoid – 70

GameSpot – 70

Hitman یک زمین بازی واقعی است که شما را با طراحی گسترده، شخصیت های غیرقابل بازی خنده آور و ابزارهای ساخت ماموریت شما را خرسند خواهد ساخت. این موارد حال قرار است انعطاف پذیری داشته باشند یا مزاحمت، قابل ستایش هستند حتی اگر مشکلات کوچک تر Hitman را مخفی نکنند.

Hardcore Gamer – 60

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید