انتشار اطلاعاتی توسط ESRB پیرامون Dead Island: Retro Revenge

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰

بازی دو بعدی Dead Island: Retro Revenge عنوانی کاملا جدید در سری Dead Island محسوب می شود که همراه با Dead Island: Definitive Collection عرضه خواهد شد. به لطف قرار گیری این عنوان  در رده بندی سنی ESRB، اطلاعاتی پیرامون آن بدست آمده است که می توانید آنها را در ادامه مطلب مرور کنید.

گول ظاهر دو بعدی Dead Island: Retro Revenge را نخورید چرا که هنوز هم این عنوان به سبک دیگر بازی های Dead Island بسیار خشن است. عنوان نامبرده رده سنی M، مخصوص افراد بالغ را دریافت کرده و گفته می شود که در آن “خون و خونریزی، خشونت و مواد مخدر” وجود دارد.

بخشی از توضیحات ESRB بدین شرح است:

این یک بازی دو بعدی است که بازیکنان در آن هدایت شخصیت Van Guy Max را بر عهده گرفته و با مبارزه علیه زامبی ها، مجرمین و سربازها تلاش خواهند کرد که یک حیوان خانگی را باز پس گیرند. بازیکنان با استفاده از مشت، لگد، سلاح های محیطی، سلاح هایی همچون شمشیر برقی، چکش مجهز به کپسول آتش نشانی و غیره دشمنان خود را از بین خواهند برد.

اکشن این بازی بسیار آشفته است و در آن دشمنان با تبدیل به خون و تکه های گوشت منفجر می شوند. مبارزات با تاکید بر روی گریه از روی درد، انفجارهای مکرر و خون و خون ریزی بسیار پر رنگ می شوند. در محیط بازی رابط “Bud Hud” نشان داده می شود و یک برگ ماری جوانا نیز وجود دارد.

داستان ظاهرا تفاوت هایی با عناوین قبلی دارد؛ عنوانی که همیشه موضوعش فرار عده ای از جزیره مملو از زامبی بوده، حال ظاهرا موضوعی کمتر احساسی را انتخاب کرده است و این گیم پلی می باشد که اهمیت دارد، هر چند در عناوین قبلی هم داستان به شدت کلیشه ای بوده و چیز خاصی ارائه نمی شد. “Bud Hud” و برگ ماری جوانا احتمالا به حرکات قدرتی قهرمان بازی مربوط می شوند.

توضیحات قدیمی تر شرکت دیپ سیلور به عنوان ناشر Retro Revenge بدین شرح است:

  • یک بازی کلاسیک قدیمی با مبارزات تن به تن ترکیب شده است
  • دارای عمق بسیار، اچیومنت و لیدر برد
  • مکانیزم های گیم پلی شامل سیستم کمبو، حرکات قدرتی و افزایش دهنده قدرت است

بازی Dead Island: Definitive Collection در تاریخ ۳۱ مه (مصادف با ۱۱ خرداد)، برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار منتشر می شود. با خرید آن به Dead Island: Retro Revenge هم دسترسی پیدا خواهید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید