منتقدین The Division دسترسی زودهنگام به بازی نخواهند داشت

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴

زمان زیادی به عرضه Tom Clancy’s The Division باقی نمانده است و همگان منتظرند تا ببینید این عنوان مورد انتظار شرکت یوبی سافت، در نهایت چه عملکردی خواهد داشت. اگر به دنبال این هستید که چند رزو جلوتر شاهد نقد و بررسی ها باشید، بایستی بگوییم که متاسفانه چنین چیزی محقق نخواهد شد.

یوبی سافت رسما اعلام کرده است که The Division دارای محدودیت زمان در انتشار نقدها نیست زیرا کدهای مخصوص منتقدین را اصلا قرار نیست که منتشر کند. تمامی خبرگزاری ها، مجلات و منتقدین بایستی مانند هر بازیکن دیگری، در زمان عرضه به سراغ تهیه بازی بروند.

یوبی سافت در پست یوبی بلاگ جدید خود پیرامون این مسئله نوشته است:

از آنجایی که شلوغ کردن سرورها به مانند یک تجربه واقعی در The Division برای ما ممکن نیست، منتقدین بایستی بازی خود را با همزمان با دیگران شروع کنند.

ما انتظار داریم که نظرات ارائه شده در روزهای اولیه بر پایه نسخه بتا The Division  باشد و ما منتظریم که با پخش نمایش های گوناگون و ارائه نظرات، وضعیت نسخه نهایی ارائه شود.

قسمت دوم این بیانیه به عبارتی قصد دارد بگوید که به هر مقاله ای در 24 ساعت اولیه اعتماد نکنید.

این اولین بار نیست که یوبی سافت دسترسی زودهنگام به منتقدین نمی دهد و سر بازی The Crew هم چنین شد. شرکت اکتیویژن و استودیو بانجی هم با بازی Destiny کار مشابهی را انجام دادند.

The Division در هشتم مارس به صورت همزمان برای رایانه های شخصی و کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید