Fallout 4 موفق به فروش 3 میلیون نسخه در استیم شد

۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۴

به نظر می رسد چهارمین نسخه از سری Fallout عملکرد بسیار خوبی را در رایانه های شخصی دارد، موردی که به خوبی می تواند علت انتشار به‌روزرسان ها و ابزارهای مودینگ بازی توسط شرکت بتسدا را که ابتدا برای این پلتفرم منتشر می شود، توجیه کند. امروز نیز طبق اطلاعات منتشر شده توسط Steamspy مطلع شدیم Fallout 4 موفق به فروش 3 میلیون نسخه در فروشگاه استیم شده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Fallout 4 در ماه نوامبر 2015 منتشر شد و با انتقاد بسیار فراوانی از سوی بازی بازان به علت عدم برآورده کردن انتظارات گرافیکی طرفداران مواجه شد. این عنوان که با انجین قدیمی Creation طراحی شده است رابطه بسیار خوبی با مودها داشته و حتی بدون ابزار مودینگ نیز به خوبی می توان مادهای فراوانی را به بازی اضافه کرد.

فروش 3 میلیونی Fallout 4 در فروشگاه استیم

بتسدا چند روز پیش نیز از انتشار ابزار مودینگ بازی در ماه آوریل برای رایانه های شخصی خبر داده و اعلام کرده بود قصد دارد هر چه سریعتر ابزار مودینگ را در اختیار بازی بازان رایانه های شخصی قرار دهده تا بتوانند به ساخت مودهای بزرگتر برای بازی بپردازند.
لازم به ذکر است پرفروشترین نسخه سری در فروشگاه استیم عنوان Fallout: New Vegas است که با فروش 4.3 میلیون نسخه ای خود رتبه اول را در میان برادران خود دارد.
در حال حاضر بایستی ببینم انتشار ابزار مادینگ و بسته الحاقی معرفی نشده بازی چه تاثیراتی را بر فروش بازی خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید