تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن 4 عنوان Republique در اروپا مشخص شد

۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۳

استودیوی کَموفلاج، سازنده عنوان Republique، به تازگی تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن 4 این عنوان را در کشورهای اروپایی مشخص کرده است و عنوان Republique چند روز پس از انتشار آن در آمریکای شمالی، در اروپا نیز در دسترس خواهد بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Republique یک عنوان اکشن، به سبک مخفی کاری و پنج قسمتی است که تا کنون چهار قسمت آن برای رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند منتشر شده است و  قسمت پنجم آن با نام Terminus نیز در تاریخ 22 مارس(سه‌شنبه 3 فروردین 1395) برای این پلتفرم ها در دسترس خواهد بود.

اگر به خاطر داشته باشید، در ماه اوت استودیوی کَموفلاج، سازنده عنوان Republique اعلام کرد که این عنوان برای کنسول پلی استیشن 4 نیز منتشر خواهد شد. به گفته سازندگان، عنوان Republique در قالب یک فصل کامل(شامل هر پنج قسمت) برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. حال به تازگی استودیوی کَموفلاج، تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن 4 این عنوان را برای کشورهای اروپایی نیز مشخص کرده است. عنوان Republique در تاریخ 22 مارس(سه‌شنبه 3 فروردین 1395) در آمریکای شمالی و چند روز پس از آن، در تاریخ 25 مارس(جمعه 6 فروردین 1395) در کشورهای اروپایی نیز در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید