گیفت کارت
گیفت کارت

یوبی‌سافت: The Division می‌تواند مانند Destiny یکی از بزرگ‌ترین IP‌های جدید تاریخ شود

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۸

یوبی‌سافت امید زیادی به عنوان The Division دارد. جان پارکس مدیر عامل در روز سرمایه گذاری یوبی‌سافت اعلام کرد که این عنوان اکشن سوم شخص پتانسیل این را دارد تا به یکی از بزرگترین IPهای جدید تاریخ بازی‌های ویدیویی تبدیل شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

جان پارکس عناوین Destiny (ساخته بانجی)، Assassin’s Creed و Watch Dogs (ساخته یوبی‌سافت) را مثال می‌زند.

«به دلیل ویژگی‌هایی که این شوتر نقش‌آفرینی عظیم دارا است و به دلیل خلق یک نیویورک جدید محیط باز که به صورن تک نفره و چند نفره قابل بازی است، The Division می‌تواند به یکی از بزرگترین IPهای جدید تاریخ تبدیل شود.

او اشاره می‌کند که تریلر‌های The Division تا به حال 225 میلیون بار دیده شده‌اند که 30 درصد از آمار عنوان Watch Dogs (یک ماه پیش از عرضه) جلوتر است. به علاوه آن، پارکس می‌گوید که یوبی‌سافت از اشتیاق بازی‌بازان برای تجربه عنوان The Division خوشحال و هیجان زده است و تا به حال، نسخه بتای عنوانی از یوبی‌سافت، تا این حد توسط بازی‌بازان تجربه نشده است. در مجموع، تعداد بازی‌بازانی که نسخه بتا را بازی کرده‌اند از انتظار یوبی‌سافت 3 برابر بیشتر بوده است.

همانطور که می‌دانید بتای باز عنوان The Division هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن4، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید