بخش Dominion در League of Legends تعطیل شد

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

طبق جدیدترین اطلاعیه منتشر شده از سوی استودیو رایت گیمز به عنوان سازنده بازی League of Legends، بخش Dominion از این پس دیگر در دسترس نخواهد بود. این بخش چهار سال پیش بود که معرفی شد اما به دلیل نبود علاقه بازیکنان، بالاخره برای همیشه کنار گذاشته شده است.

با توجه به آمار رایت گیمز کاملا واضح است که بخش Dominion کمترین تاثیر را در تجربه بازی League of Legends دارا می باشد زیرا تنها 0.5 درصد کل بازیکنان در این قسمت فعال هستند. این قضیه زمانی بدتر می شود که برخی از این بازیکنان صرفا ربات هستند.

سازندگان Dominion را طوری طراحی کرده بودند تا “بازیکنان در مهارت های مختلف، مبارزات سریع، تسخیر و نگهبانی به چالش کشیده شوند” اما با وجود ARAM و Summoner’s Rift متاسفانه Dominion نتوانست آنطور که باید خودی نشان دهد.

البته تمامی مشکلات بخش Dominion به این ختم نمی شود که بازیکنان کمی به آن علاقه مند هستند، بلکه سیستم ایجاد مسابقات هم بسیار عملکرد بدی از خود نشان داد. بسیاری از مواقع بوده است که بازیکنان با حریفی کاملا متفاوت در سطح خود در افتاده اند که این مسئله مسلما برای کاربران خوشایند نیست. رایت گیمز مقصر اصلی این مسائل را خودش می داند که اهمیت کمی به Dominion داده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید