گیفت کارت
گیفت کارت

دایس در حال استخدام برنامه نویس برای حالت آفلاین چند نفره StarWars: Battlefront

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۵

زمانی که عنوان Starwars Battlefront به مرحله انتشار رسید، سیل عظیم نقد های منفی در راستای نبود حالت آفلاین چند نفره به سوی شرکت سازنده، یعنی دایس سرازیر شد. این در حالی بود که دایس در زمان انتشار حتی فکر استخدام توسعه دهنده برای ساخت بخش آفلاین   چند نفره را نکرده بود.

طرفداران این بازی واقعا مشتاق آن هستند که دایس دست به کار شود و بخش آفلاین چند نفره را توسعه دهد. خبر خوب این است که توسعه دهندگان مد آفلاین در حال استخدام هستند و دایس نیز اذعان دارد این توسعه دهندگان دارای قرارداد بلند مدت خواهند بود. پس باید منتظر بخش های جدیدتری در قالب بسته الحاقی یا هر چیز دیگری برای این بازی باشیم. این در صورتی است که پیش از این، بخش مذکور در حال بررسی عمیق شرکت دایس بود تا از کاستی های آن کم شود و قرارداد بلند مدتی در استراتژی این شرکت مد نظر مدیران آن نبود.

 

 .من هر روز به این سوال پاسخ می دهم! ما تنها دو مد برای آفلاین معرفی خواهیم کرد که در قالب آفلاین چند نفره هستند

— دنیس برانوال(@DICE_FireWall)

یکی از طرفداران سوال پرسید که چه برنامه ای برای ادامه بخش های آفلاین دارید؟ و چنین جواب گرفت:

و در نهایت تاریخی اعلام نشد تا طرفداران فعلا در انتظار بخش آفلاین این بازی هایپ شوند:

بخش تکنفره عنوان SW: Battlefront کاملا منتفی است. بخش چند نفره آن هم از نظر عده ای بسیار مبتدی طراحی شده ولی باید امیدوار بود که با ورود بخش چند نفره آفلاین، بازار گیم نت ها بسیار داغ خواهد شد و شاهد سرور های هکی بیشتری خواهیم بود. شما را با آخرین اخبار توسعه این بخش در میان خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید