پورت نسخه رایانه های شخصی بازی Tales of Symphonia اصلا خوب از آب در نیامده است

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰

بازی Tales of Symphonia بعد از 13 سال حال برای رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفته است اما کیفیت آن ظاهرا اصلا چیزی نیست که قابل قبول باشد.

بازی کلاسیک Tales of Symphonia که در سبک نقش آفرینی ژاپنی است بعد از سال ها برای رایانه های شخصی پورت شده و متقاضیان می توانند آن را در استیم خریداری کنند. این در حالی است که کیفیت مناسبی همراه این بازی ارائه نمی شود و شکایت کاربران در حال حاضر بسیار است.

پورت رایانه های شخصی Tales of Symphonia از روی کنسول پلی استیشن 3 برداشته شده است که خود همین پورت هم از بازی اصلی کنسول گیم کیوب در سال 2003 بوده. ایرادات هم شامل انواع مشکلاتی می شود که یک پورت رایانه شخصی می تواند داشته باشد.

توضیحات کاربران در استیم و انجمن NeoGAF حاکی از قفل بودن رزولوشن بر روی 720p، محلی سازی ناقص زبان بازی، فرامین اشتباه یا ناموجود بودن کنترل ها، زمان های بارگزاری غیرعادی و بسیار طولانی و حتی غلط های املایی دارند.

در این میان حتی گفته می شود که نرخ فریم بر روی 30 قفل است اما برخی کاربران گفته اند که نرخ فریم 40 را هم دریافت کرده اند. توضیحات شرکت ناشر بازی Tales of Symphonia در پاسخ به مشکلات اینطور است:

شرکت باندای نامکو آمریکا از مشکلات اعلام شده مطلع است و تیم تهیه کنندگان ما در تلاش هستند تا این موارد رفع شوند.

آپدیت هایی از همین حالا در حال انتشار هستند تا عملکرد بهبود یابد؛ منتظر باشید تا به مرور زمان کیفیت این عنوان افزایش پیدا کند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید