مجسه فوق العاده Power Armor بازی Fallout 4 با قیمت 400 دلار پیش فروش می شود

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۴

شرکت بتسدا با همکاری فروشگاه Threezero Store قصد دارد تا بهترین مجسه کلکسیونی از زره Power Armor در بازی Fallout 4 را در بازار عرضه کند. جزئیات آن بسیار جذاب هستند اما خوب بلطبع قیمت هنگفتی هم باید برای خرید آن بپردازید.

مجسمه ای که به آن اشاره کردیم از T-45 که یک Power Armor موجود در بازی Fallout 4 می باشد الگو گرفته شده است. اندازه آن یک ششم واقعی موجود درون بازی است و نکته بسیار جالب توجه آن، جدا شدن تمامی قطعات زره است که مانند خود بازی قلمداد می شود. توضیحات رسمی ارائه شده برای محصول نامبرده بدین شرح است:

مجسمه کلکسیونی با اندازه 14.5 اینچ (36.8 سانتی متر) که دارای 35 مفصل (مفاصل انگشت ها نیز حساب شده اند) است. این مجسمه از جزئیات زیادی برخوردار است و همراه آن یک کلاه خود (دارای نور LED)، سر شخصیت مذکر و اسلحه AER-9 Laser Rifle ارائه می شود که می توان آنها را جدا کرد. تمامی قطعات بیرونی قابل جدا سازی هستند و با دیگر مجسمه های Fallout 4 که در آینده عرضه می شوند قابل تعویض خواهد بود. پس از حذف تکه های زره، شما می توانید اسکلت درونی آن را مشاهده کنید که با جزئیات زیادی کار شده است.

این مجسمه با قیمت 400 دلار پیش فروش می شود و در صورتی که آن را سفارش دهید، یک اسلحه mini-gun مشابه بازی نیز دریافت خواهید کرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید