Song of the Deep معرفی شد

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۹

استودیو انسومنیاک به تازگی با انتشار تیزر تریلری خبر در در ساخت بودن یک پروژه جدید را اعلام کرد. حال امروز تریلر معرفی آن منتشر شده و نام بازی Song of the Deep است، عنوانی که به نظر میرسد یک بازی در سبک تیراندازی با تاکید بر روی پشت و گذار می باشد تا اینکه از کسل کننده و خطی بودن خارج شود.

اگر بگوییم Song of the Deep برای سبک Metroidvania (ترکیبی از دو بازی Metroid و Castlevania) کاملا مناسب است بی راه نگفته ایم. توضیحات رسمی بدین شرح است:

Song of the Deep یک بازی اکشن ماجرایی به سبک عناوین Metroidvania است و روایتگر داستان دختر بچه ای می باشد که به پدر خود می گردد. با ترکیب عناصر تعلیق، کاوش و مهارت در کنار یک داستان سرایی فراموش نشدنی، این ماجراجویی زیر آب بازیکنان را در گشت و گذار، آزمایش و مهارت در مسیر یابی به چالش خواهد کشید.

شخصیت بازی که همان دختر بچه است در یک زیر دریایی قرار دارد و محیط هایی که در آنها قرار خواهد گرفت بسیار متفاوتند از مخروبه ها و قبرستان گرفته تا باغات. دشمنان این بازی گفته می شود که متنوع هستند و بازیکنان با ارتقا قابلیت های خود می توانند در نبردهایشان با آنها پیروز شوند. عنوان نامبرده تاکید بسیاری بر روی داستان سرایی خود دارد که گفته می شود غیر خطی و تعاملی کار شده است.

تاریخ انتشاری برای Song of the Deep هنوز اعلام نشده است اما استودیو انسومنیاک تابستان سال 2016 را در نظر گرفته است. پلتفرم های اعلام شده عبارتند از: رایانه های شخصی، کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان.

انتشار Song of the Deep به موجب قراردی انسومنیاک بسته است را گیم استاپ بر عهده گرفته با این حال گفته می شود که شرکت نامبرده، در خلاقیت سازندگان برای ساخت بازی دخالتی نخواهد کرد.

دانلود با کیفیت HD

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید