کارگردان سابق Mass Effect Andromeda برروی عنوان H1Z1 کار می‌کند

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰

در ماه دسامبر سال گذشته بود که کریس وین، کارگردان عنوان مورد انتظار Mass Effect Andromeda، از استودیوی بایوور و تیم ساخت این عنوان نقش‌آفرینی جدا شد و حال، دریافتیم که او هم‌اکنون در کجا کار می‌کند و مشغول چه کاری است.

کریس وین به تازگی در حساب شخصی توییتر خود اعلام کرده که به استودیوی Daybreak Games (پیش از این با نام Sony Online Entertainment شناخته می‌شد) پیوسته است تا به عنوان تهیه کننده اجرایی برروی عنوان آنلاین زامبی محور H1Z1 کار کند.

هنوز در حال عادت کردن به دفتر جدیدم هستم، اما هیجان زده هستم که اعلام کنم که من هم‌اکنون تهیه کننده اجرایی عنوان H1Z1 در استودیوی Daybreak Games هستم.

— Chris Wynn (@The1Wynn) January 25, 2016

در بحث فرصت‌ها، واضح است که ما سطح بالایی از خلاقیت را به بازی خود و آینده بازی‌های رایانه‌ای می‌آوریم.

— Chris Wynn (@The1Wynn) January 25, 2016

علاوه بر این‌ها، کریس وین درباره بازی با هیجان صحبت کرده و اعلام می‌کند که او برای ادامه این عنوان بسیار با انگیزه است.

بیشتر از این نمی‌توانم درباره آینده عنوان H1Z1 هیجان زده باشم. در ما‌ه‌های آینده صحبت‌های زیادی راجع به بازی خواهیم کرد.

پس از صحبت‌های کریس وین در توییتر، طرفدران عنوان H1Z1 سوالات زیادی راجع به نسخه پلی‌استیشن4 این عنوان پرسیدند که وین اینگونه پاسخ داد:

از همه به خاطر نظرهای مهربانانه متشکرم. همگی درباره نسخه پلی‌استیشن4 عنوان H1Z1 سوال پرسیدند. به زودی خبرهایی منتشر می‌شود.

— Chris Wynn (@The1Wynn) January 26, 2016

باید صبر کرد و دید که آینده عنوان ترسناک آنلاین H1Z1 با کریس وین به کجا می‌رسد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • mojtaba33 گفت:

    من اطلاع زیادی از این بازی ندارم فقط میدونم یه چیزی شبیه به بازی dayz هست شایدم من اشتباه میکنم ترس این بازی تو شب میگن خیلی زیاده واقعا دلم میخواد تجربش کنم ببینم به پای دایینگ لایت میرسه یا نه

    0
    0