David Gaider بعد از هفده سال از استودیوی بایوور جدا شد

۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۳

David Gaider، نویسنده ارشد استودیوی بایوور، روز گذشته رسما در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که وی پس از هفده سال از این استودیو جدا خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

می توان گفت آقای David Gaider در ساخت هر عنوانی که تا به حال توسط استودیوی بایوور ساخته شده و به خصوص در ساخت سری Dragon Age نقش بسیار مهمی داشته و بر اساس این عنوان رمان های زیادی را به تحریر در آورده است. آقای David Gaider روز گذشته در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی رسما اعلام کرد که بعد از هفده سال استودیوی بایوور را به مقصدی دیگر ترک خواهد کرد:

“I must sadly announce that, after 17 years, today is my last day at BioWare,” . “I’ll miss my team, and wish everyone here the best.”

با کمال تاسف و ناراحتی باید اعلام کنم که بعد از هفده سال،  امروز آخرین روز کاری من در استودیوی بایوور است. دلم برای همکارانم تنگ می شود و برای آن ها بهترین ها را آرزو می کنم.

جالب است بدانید آقای David Gaider در سال 2015 اعلام کرد که وی تیم سازنده عنوان Dragon Age را ترک می کند تا کار خود را روی پروژه جدید استودیوی بایوور آغاز کند؛ پروژه ای که وی هیچ اطلاعات و جزییاتی از آن را منتشر نکرد.

از دیگر سوابق کاری آقای David Gaider در استودیوی بایوور می توان به طراح عنوان Baldur’s Gate 2 و ساخت دیالوگ برای شخصیت های عنوان Star Wars: Knights of the Old Republic اشاره کرد. البته وی مدتی به عنوان نویسنده ارشد در ساخت عنوان Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark نیز با استودیوی بایوور همکاری کرده است.

این دومین بار است که یکی از اعضای استودیوی بایوور از این تیم جدا می شود. سال گذشته(2015) نیز آقای Casey Hudson، کارگردان سری بازی های نقش آفرینی Mass Effect، این استودیو را به مقصد مایکروسافت ترک کرده و در حال حاضر با این شرکت در پروژه HoloLens و بازی های اکس باکس همکاری می کند.

هنوز مقصد بعدی آقای David Gaider مشخص نیست ولی مطمئنا طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری در دسترس خواهد بود. برای وی آرزوی موفقیت می کنیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید