تماشا کنید: نگاهی به نقشه Skyjacked عنوان Call of Duty: Black Ops 3

۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲

هفته آینده اولین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Black Ops 3 با نام Awakening منتشر می شود. این بسته الحاقی حاوی چهار نقشه جدید برای بخش چند نفره این عنوان خواهد بود. اکتیویژن به تازگی تریلر جدیدی از این بسته الحاقی منتشر کرده است که در این تریلر نگاهی کوتاه خواهیم داشت به نقشه Skyjacked. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Awakening نام اولین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 است که در تاریخ 2 فوریه (سه‌شنبه 13 بهمن 1394) به طور انحصاری(انحصار زمانی) برای کنسول پلی استیشن 4 در دسترس خواهد بود. البته این بسته الحاقی یک ماه بعد از انتشاری آن روی کنسول پلی استیشن 4، برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی نیز در دسترس خواهد بود. بسته الحاقی Awakening حاوی 4 نقشه جدید با نام های Gauntlet ،Splash ،Rise و Skyjacked برای بخش چند نفره و همچنین یک بخش داستانی جدید برای قسمت زامبی عنوان Call Of Duty: Black Ops 3 خواهد بود.

اکتیویژن به تازگی تریلر جدیدی از این بسته الحاقی منتشر کرده است که در این تریلر نگاهی کوتاه خواهیم داشت به نقشه Skyjacked. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید