تریلر هنگام انتشار Halo 5 Infinity’s Armory منتشر شد

۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲

استودیوی ۳۴۳ اینداستریز به تازگی تریلر هنگام انتشار بسته الحاقی Infinity’s Armory عنوان Halo 5: Guardian را منتشر ساخته است. این بسته الحاقی هفته آینده برای کنسول اکس باکس وان در دسترس خواهد بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بسته الحاقی Infinity’s Armory دو نقشه جدید، یک سلاح پیشرفته، آیتم های جدید REq، اسکین های جدید، 3 زره نظامی و یک روش Assassination جدید به عنوان Halo 5: Guardian اضافه می کند و به محض انتشار برای کسانی که این عنوان را روی کنسول اکس باکس وان داشته و به اینترنت نیز دسترسی دارند، به طور خودکار دانلود و نصب خواهد شد. محتویات دقیق بسته الحاقی Infinity’s Armory شامل زره Mark V، سلاح مخصوص بازی Halo 2، نقشه Riptide Arena و منطقه جنگی(نقشه) Urban خواهد بود. سلاح مخصوص Halo 2 را می توانید در صورت تمایل در قسمت Forge آزاد کنید.

آخرین بسته الحاقی بازی Halo 5: Guardian که چندی پیش منتشر شد قابلیت ّForge Mode را به این عنوان اضافه کرده است که کاربران می توانند به وسیله این قابلیت تغییراتی در محیط بازی ایجاد کنند. به طور مثال آن ها می توانند سازه های پیش ساخته شده جدیدی را به بازی اضافه کنند و در آن مکان ها با دوستان خود به رقابت بپردازند و حتی می توانند قوانین مبارزه را نیز تغییر دهند.

همان طور که می دانید عنوان Halo 5: Guardian به همراه عناوین Rise of the Tomb Raider و Forza 6 در سال 2015 بیش از یک میلیون نسخه فروخته اند و به همین جهت مایکروسافت اعلام کرده است که فروش سالیانه عناوین انحصاری اکس باکس وان نسبت به سال 2014 رشد 88 درصدی داشته است.

شما می توانید تریلر هنگام انتشار Halo 5 Infinity’s Armory را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید