شایعه: Tekken Tag Tournament 2 در اکس باکس وان قابل اجرا خواهد شد

۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۵

Tekken Tag Tournament 2 یکی از عناوین سری بازی مبارزه ای Tekken می باشد که در گذشته برای کنسول اکس باکس 360 عرضه شده بود. حال با توجه به تصویری که در انجمن های Reddit قرار داده شده، ظاهرا این عنوان با استفاده از قابلیت سازگاری اکس باکس وان، در آینده بر روی این کنسول نسل هشتمی، قابل اجرا خواهد بود.

تصویری که در انتهای خبر مشاهده می کنید، از بخش اچیومنت های یک کنسول اکس باکس وان تهیه شده است. کاملا واضح است که این تصویر به بخش اچیومنت اکس باکس وان تعلق دارد زیرا در بالا بتا محدود Fable Legends و در پایین نام بازی Sleeping Dogs Definitive Edition به چشم می خورد. توضیح کاربری که این تصویر را تهیه کرده بدین شرح است:

من همینطوری از بی حوصلگی بخش اچیومنت هایم را مرور می کردم که با این مورد برخورد کردم. بازی Tekken Tag Tournament 2 ظاهرا با استفاده از قابلیت سازگاری قابل اجرا خواهد بود و حتی طرح جلد آن نیز مانند دیگر عناوین دسته سازگاری طراحی شده است.

آپدیت: افراد بسیاری به من اعلام کردند که این بازی را بر روی کنسول خود دانلود و تجربه کرده اند پس با این حساب رسمی است.

اینطور که به نظر می رسد حتی عده ای موفق به اجرای Tekken Tag Tournament 2 نیز شده اند اما از آنجایی که شرکت های مایکروسافت و باندای نامکو هنوز این موضوع را رسما تایید نکرده اند، این خبر را به عنوان شایعه در نظر داشته باشید.

نام Tekken Tag Tournament 2 در لیست اچیومنت ها

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید